بهترین چت روم

در صفحه ایجاد یک چت روم فارسی ، در بخش افزودنی ، از لیست کشویی استفاده کنید تا برنامه تحت وب را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

چت روم شلوغ |چت روم دخترا

 

دسته ها را برای چت روم فارسی چت خود انتخاب کنید
“طبقه” چت روم فارسی گفتگوی چت رومیزی Skype for Business مجموعه ای از ویژگی های چت روم فارسی است که برای راحتی در چند چت روم فارسی قابل استفاده است. به عنوان مثال ، یک شرکت املاک و مستغلات می تواند مناسب باشد برای تنظیم یک دسته از چت روم فارسی ها به طور خاص برای تیم فروش ، دسته دیگر برای بخش حقوقی و دیگری برای تیم اجرایی. همچنین ممکن است هر رده چت روم فارسی دارای سیاستهای متفاوتی در مورد نگهداری سوابق و تنظیم حریم خصوصی باشد. تمام چت روم فارسیهایی که در آن دسته از چت روم فارسی ها شرکت می کنند این ویژگی ها را به ارث می برند.

مفهوم طبقه بندی چت روم فارسی بر عضویت چت روم فارسی و همچنین تنظیمات تأثیر می گذارد. هنگامی که اولین گپ نصب می شود ، مدیر Skype for Business لیستی از شرکت کنندگان احتمالی چت روم فارسی گپ ایجاد می کنید. بعد از راه اندازی این لیست ، مدیر ممکن است زیر گروه ها را در گروه چت روم فارسی چت بر اساس نیازهای سازمانی ایجاد کند. دامنه یک گروه خاص ، کلیه کاربران و گروههایی را که می توانند عضو یک چت روم فارسی گپ در گروه اصلی باشند ، مشخص می کند. اگر مدیر دامنه یک طبقه بندی چت روم فارسی را به Contoso.com اختصاص دهد ، برای مثال ، هر گروه یا کاربر در Contoso می تواند به عنوان عضوی از چت روم فارسی های آن دسته اضافه شود. اگر دامنه روی فروش تنظیم شود ، فقط گروه ها و کاربران موجود در لیست توزیع فروش می توانند به عنوان اعضای اضافه شوند.

در صفحه ایجاد یک چت روم فارسی ، در بخش دسته بندی ، دسته ای را انتخاب کنید که تنظیمات و استخر عضویت مورد نظر خود را انتخاب کنید. فقط دسته هایی که به عنوان مدیر چت روم فارسی در دسترس شما هستند ذکر شده است.

نکته مهم: سرپرست Skype for Business می تواند اکثر تنظیمات یک رده چت روم فارسی خاص را قفل کند و این باعث نمی شود شما و سایر مدیران چت روم فارسی گپ مانیتور تنظیمات شوید. سرپرست شما همچنین می تواند تعداد کاربرانی را که شما و دیگر مدیران چت روم فارسی گپ می توانید اعضای خود را انتخاب کنید محدود کنید. اگر با محدودیت هایی روبرو شدید (یعنی می بینید که نمی توانید یک چت روم فارسی را تغییر دهید یا نمی توانید یک کاربر خاص را به عنوان عضوی از چت روم فارسی خود اضافه کنید) ، با سرپرست Skype for Business تماس بگیرید تا ببینید محدودیت هایی در این مورد وجود دارد یا خیر. محل.

مدیران چت روم فارسی گپ را اضافه یا حذف کنید
به عنوان مدیر چت روم فارسیی که ایجاد کرده اید ، می توانید دیگران را به عنوان مدیر برای اشتراک وظایف مدیریت اضافه کنید. مدیران باید برای دسته چت روم فارسیی که چت روم فارسی شما به آن تعلق دارد ، در جمع اعضای بالقوه حاضر شوند.

مدیران جدید شما بطور خودکار عضو چت روم فارسی نمی شوند – باید آنها را به عنوان اعضای اضافه کنید.

در صفحه ایجاد یک چت روم فارسی ، در بخش مدیران ، نام مدیران را تایپ کنید. برای جدا کردن نامها از یک کلمه کوتاه استفاده کنید – به عنوان مثال ، اسکات اوونسون؛ مولی دمپسی

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *