بد از خونریزی مردم بی گناه

[ad_1]

شماره 35:33

“بنابراین شما نباید آلوده زمین که در آن شما زندگی می کنند; برای خون آلوده زمین و هیچ کفاره می تواند برای زمین به صورت خونریزی در آن را با خون او که ریختن آن است.”

مردم عزیز خدا شما می توانید از امروز's منجر مقدس متن است که یک کشور زمین است پلید که خونریزی از گناه زندگی در آن است. خونریزی بسیار تهاجمی عمل می کنند تا آنجا که خدا نگران است.

ببینید خدا چه می گوید در حزقیال 36:18 “پس من ریخت و خشم من بر آنها برای خون است که آنها تا به حال بر زمین ریخته و برای بت های خود را که آنها تا به حال پلید آن است.”

نقاشی از آیات فوق آن است که در نتیجه وحشتناک برای دیدن یک ملت مانند نیجریه درمان با دستکش بچه افرادی که ریختن خون بی گناه از افرادی که مرتکب هیچ جرم و جنایت است.

در تقریبا در هر بخشی از کشور مردم را ربوده و به قتل رساندند تقریبا به صورت روزانه. مراسم قاتلان فعالیت آزادانه تروریست ها در حال داشتن یک روز درست ربایندگان هستند وحشی و جمع آوری باج از قربانیان خود را.

زنان مورد تجاوز قرار گرفته و کشته همسران در حال کشتن یکدیگر بیش از بسیار شل و ول دلایل و هیچ کس دستگیر آورده و یا به کتاب برای این جنایات.

به مسائل بدتر دولت را نشان نمی دهد هر گونه نگرانی نیست امنیت سازمان م مورد بررسی و آوردن مجرمان به دست عدالت.

هر یک از آنها تنها مشغول تعقیب پول و قدرت, قدرت, قدرت. بسیاری در آن زمان من فقط در تعجبم که چه کارگران از دولت و سازمان های امنیتی انجام زمانی که آنها سر کار از دوشنبه تا جمعه هر ماه در تمام طول سال.

دقیقا چگونه ذهن این مردم کار می کند ؟ چرا't آنها فقط زحمت در مورد این حوادث قابل اجتناب? آن رخ داده است به آنها که وجود معنوی مفهوم به تمام این بدون کنترل فجایع befalling زمین ؟

چرا آنها را حمل به عنوان اگر آن است که انسان زندگی می کند که در حال تلف شدن روز به روز تقریبا به صورت روزانه ؟ چگونه می توانم آنها را در شب به خواب با این اتفاقات که در قدرت خود را برای بررسی ؟

چگونه می تواند یک فرد دریافت حقوق و دستمزد در هر ماه تنها برای کار او هرگز می کند و وجدان خود را هرگز اذیت او ؟

هر کس برای اولین بار یک انسان قبل از تعلق به هر گروه دیگر و یا در ارتباط با هر نام. زندگی انسان مقدس است به خدا.

این یک زنگ خطری برای مسیحیان نیجریه فرود زندگی در داخل و خارج از کشور. اجازه دهید ما در رفتن زانو ما صمیمانه و از خدا بخواهید به رحمت در این کشور به نام نیجریه.

اجازه دهید ما از خدا می خواهیم به دخالت برای پایان دادن به خونریزی. اجازه دهید ما صمیمانه توبه از گناه و شر است. اجازه دهید ما به عنوان مسیحیان اصلاح راه خود ما تعیین و به مطابق با استانداردهای مقدس. به ما اجازه جلوگیری از رشوه خواری و فساد است.

اجازه دهید مسیحیان از خواب بیدار به مسئولیت های خود و نور مسیح در هر کجا که ما خودمان را پیدا کنید. اجازه دهید ما را متوقف پیوستن به خدا مردم به آلوده زمین از طریق تبانی.

اجازه دهید ما را دور انداخته و مردم منشاء قومی و ببینید هر کس برای اولین بار به عنوان یک خلقت توسط خدا.

لطفا مرا به دعا این نماز بی ریا برای این ملت به نام نیجریه.

پدر آسمانی ما از شما سپاسگزارم برای این روز و برای ملت ما نیجریه است. ما با تشکر از شما برای این فرصت را به ما داده اند به گواه تمام است که اتفاق می افتد در این کشور است. ما می دانیم که بد از شما نمی آیند اما از شیطان و عوامل خود را.

ما می دانیم که شما اعلام کرده اند در کلمه خود را در 2 تواریخ 7:14 “اگر قوم من که به اسم من باید فروتن, خود, دعا, دنبال طلب و نیاز به ضرورت و به نوبه خود از ماهواره خود راه را من می شنوم از آسمان بخشش گناه خود و درمان خود را زمین. ”

پدر لطفا رحم کن و ما را ببخش و نیجریه از ما شرارت و خودخواهی و بد راه در این کشور است. لطفا ببخش کوردلی ما رهبران سیاسی و سازمان های امنیتی در تمام سطوح نسبت به قابل اجتناب خونریزی بی گناه زندگی می کند که تا به آلوده زمین و خشم.

لطفا رحمت و بخشش کسانی که از ما رهبران مذهبی و جماعت که حاضر به ایستادگی در برابر شر در زمین اما به جای انتخاب برای پیوستن به خدا به آلوده زمین با همدستی.

لطفا به ما کمک و پایان دادن به تمام این جنایات که مرتکب شده توسط عوامل از شیطان است. در نام عیسی مسیح خداوند ما را به اقتدار این ملت است و ما ملامت هر ناپاک روح است که عامل آزادانه به ترویج بد و غیر challance در میان کسانی که مسئولیت آن را به پایان دادن به این فجایع.

ما خواهش کنم که شما برای باز کردن ذهن و چشم مردم در اقتدار برای دیدن معنوی مفهوم از خود را غیر challance در کار خود و حفاظت از جان و مال شهروندان به طوری که آنها می تواند توبه صادقانه و اصلاح راه خود را به مسئولیت کامل.

ما با فروتنی درخواست, خداوند عزیز است که شما جمع آوری برای ما خدا ترس رهبران و مردم که همه چیز را از ترس از شما خداوند متعال و اطاعت از هر فرمان به شما داده اند به ما در کلمه خود را.

ما با فروتنی از آنها بخواهید که شما را به عدالت هر کس در هر سطح که حاضر به توبه و اصلاح خود و یا راه هایی برای تایید به کلمه مقدس.

با تشکر از شما پدر برای ما دعا در توانا نام عیسی مسیح ، آمین.

خداوند شما را برکت دهد به شما توجه خود کلمه این روز بر روی آن عمل و به اشتراک گذاری با دیگران در توانا نام عیسی مسیح ، آمین.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *