بالا 5 حقایق در مورد جهانی احتیاطی در محل کار

[ad_1]

در برخی از موسسات مراقبت سلامت بسیاری از کارکنان به طور مداوم در معرض تماس با خون و انواع مایعات بدن است که ممکن است یا نه ممکن است آلوده شود. آلوده به مایعات بدن ممکن است حامل بیماری زا میکروب ها و پاتوژن bloodborne که قادر به ایجاد برخی از بیماری های مرگبار مانند هپاتیت B و هپاتیت C و HIV. برای جلوگیری از گسترش عفونت و بیماری های ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) که با این نسخهها کار تحت وزارت بهداشت و خدمات انسانی تجویز خاصی اجباری دستورالعمل به تمام مراقبت های بهداشتی کارگران و افراد شاغل در موسسات پزشکی. تمام موسسات پزشکی و بیمارستان ها را برای تمرین جهانی احتیاطی یک مجموعه ای از قوانین و دستورالعمل ها است که در مقابله با بهداشت و نظافت در تجهیزات پزشکی.

جهانی احتیاطی است که بیشتر از یک رشته از یک دوره برای ترویج سلامت و بهداشت و پاکیزگی در میان تمام اعضای مرکز مراقبت های بهداشتی. اصلی بنیاد از این با تمرکز بر این مفهوم است که با خون و مايعات بدن هستند در واقع حامل پاتوژن bloodborne. این نشان میدهد که بالاترین سطح از مراقبت و احتیاط باید اعمال شود در حالی که دست زدن به بدن انسان را مایعات. در زیر فهرستی از بالا 5 حقایق در مورد جهانی احتیاطی در محل کار.

• در موسسات پزشکی وجود دارد بسیاری از مراحل نیاز به کوچک قطرات خون و مایعات بدن. حتی کوچک ترین قطره آلوده اگر با bloodborne پاتوژن و یا هر گونه عفونت می تواند باعث خطرات جدی در سلامتی. مراقبت مناسب گرفته شده قبل و بعد از کار با سیالات نمونه. مناسب و دستکش و ماسک و دیگر دنده محافظ را فرسوده در روش و باید به درستی دفع پس از آن.

• مناسب چرخ دنده محافظ مانند دستکش و ماسک را فرسوده قبل از شروع هر روش مربوط به انسان با ترشحات و خون. دنده نباید آسیب دیده یا پاره شده در هر راه و به دفع کردن طبق پروتکل پس از عمل.

• اغلب در بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان وجود دارد ممکن است یک شانس خون پاشش یا spluttering. کارکنان باید مجهز به رسیدگی به چنین شرایطی و باید آماده با پوشیدن لباسهای محافظ پیش بند و عینک. آنها باید به درستی پس از استفاده از ضد عفونی و استریل برای استفاده مجدد.

• این است که اجباری برای همه کارگران به دست خود را بشویید و ضد عفونی کردن خود قبل و بعد از روش های پزشکی. به عنوان تجویز دست باید شسته شده و با مواد ضد عفونی کننده موثر و آب به مدت حداقل 10 ثانیه.

• اشیاء نوک تیز مانند سوزن که استفاده شده است در این روش باید از دفع با خیال راحت طبق پروتکل. پزشکی زباله به دفع کردن با احتیاط با سطل در حال تفکیک و مشخص شده است. این مخازن باید به نگهداری و تخلیه توسط janitors که آموزش دیده اند در دست زدن به زباله های پزشکی. دیگر تجهیزات است که نیاز به دفع کردن برای استریل به کمال است.

جهانی اقدامات نه تنها مانع از انتقال پاتوژن bloodborne اما همچنین دیگر بیماری ها و عفونت است که در حال حاضر در تجهیزات پزشکی. این کمک می کند تا ترویج سالم شفا و محیط کار نگه می دارد و کارگران و بیماران امن و سالم است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *