بالا 10 اشتباهات مو در حال مرگ

[ad_1]

این که آیا شما می خواهید به خلاص شدن از شر آن مو خاکستری و یا شما فقط می خواهید را به یک نگاه جدید در حال مرگ است یک راه خوب برای رسیدن به آن. متاسفانه موهای مرگ مستلزم عواقب که ممکن است آسیب و خشک مو خود را زمانی که استفاده نامناسب. رنگ انتخاب شده خود را رنگ باید با ترکیب اصلی رنگ مو و ابرو و به منظور افزایش ویژگی های خود را. تجربه خوب است اما رنگ ها را می توان در موهای خود را هنگامی که استفاده می شود اغلب. اگر چه بهتر است به رنگ در یک سالن حرفه ای و یا سبک آن را بسیار ارزان تر در خانه و با همان اثر خلاق. قبل از اینکه شما نگاه کنید به بالا 10 مو در حال مرگ, اشتباهات مهم است که به درک درستی از انواع مختلف رنگ مو که در دسترس بنابراین شما می توانید آنها را در زمینه.

انواع رنگ مو

1. دائم رنگ مو

در حالی که در حال مرگ خود را مو permanantly است که توسط برخی در نظر گرفته و خود را یک اشتباه سود آشکار است که آن طول می کشد برای یک زمان قابل توجهی. که مو رشد می کند آن است که اعمال می شود به ریشه. آن را حاوی آمونیاک و پراکسید که احتمالا می تواند باعث خشکی و آسیب. قرار گرفتن در معرض خورشید و آب نمک باعث می شود رنگ به محو شدن. همین دلیل است که در جهت حفظ رنگ آن است که بهترین روش برای پوشش موهای خود را با استفاده از یک کلاه یا سربند وقتی رفتن خارج.

2. طولانی مدت نیمه دائم

همانطور که از نام آن پیداست دارای طولانی ترین عمر باقی مانده و حتی پس از بیش از 20 شستشو بسته به نام تجاری.

3. نیمه دائم

این کوتاه ترین طول عمر برای رنگ. بعد از 6-12 شستشو رنگ شروع به محو شدن. این است که توصیه می شود برای کاربران برای اولین بار و کسانی که می خواهند برای آزمایش با رنگ.

چگونه به رنگ مو خود را با خیال راحت و حرفه ای:

– جدا کردن مو به دو ربع. سپس کلیپ هر بخش.

– پوشیدن دستکش های پلاستیکی در حالی که مخلوط کردن رنگ راه حل است. دستورالعمل نوشته شده بر روی جعبه.

– فشار یک مقدار کمی از رنگ را به یک ربع. خط نازک راه راه از رنگ بیش از کل منطقه از ربع. قرار دادن یک کلیپ بر روی بخش رنگی.

– تکرار این روند پس از شما تکمیل رنگ آمیزی چهار ربع.

– مشورت دستورالعمل در مورد چگونه شما باید آن را ترک کنید. اضافه کردن یک زن و شوهر از دقیقه صبر کنید به آن پیشنهاد زمان درمان.

– قرار دادن در سمت چپ بیش از رنگ مخلوط به کل سر بعد از چند دقیقه.

– شستشو با آب سرد.

بالا 10 مو مرگ اشتباهات!

– شماره 10: استفاده از رنگ به کثیف کردن موها

عمیق وضعیت موهای خود را یک ماه قبل از مرگ به حفظ رنگ. حتما موهای خود را نسبتا تمیز قبل از استفاده از. اصلاح مو به ویژه موهای خشک و موخوره حتی از رنگ. مو باید کمی مرطوب زمانی که رنگ اعمال می شود.

– شماره 9: با استفاده از نرم کننده مو قبل از رنگ

آیا وضعیت موهای خود را چند ساعت قبل از استفاده از رنگ مو, شامپو ترفند را انجام دهد. موهای خود را به رایگان از رادیکال های آزاد مانند خاک و نفت به عنوان آنجا که ممکن است.

– شماره 8: انتخاب رنگ مو بر اساس چه مدل بر روی جعبه به نظر می رسد مانند

مشورت محلی در سالن و یا سبک در رنگ ها چه خواهد بهترین شما نگاه. رنگ مو شما انتخاب می کنید باید به همان تن به رنگ پوست خود.

– شماره 7: فراموش کردن برای بررسی حساسیت مطالب

پس از انتخاب یک نام تجاری درخواست یک مقدار کمی از رنگ مو در نزدیکی گردن خود و یا پشت گوش خود را به دیدن اگر سوزش و قرمزی و التهاب و آلرژی و ریزش مو و یا هر واکنش های بد رخ می دهد. شستشوی ناحیه آسیب دیده حق دور اگر این اتفاق می افتد. به یاد داشته باشید به دقت دستورالعمل. انجام تست پچ 1-2 روز قبل از رنگ مو نرم افزار.

– شماره 6: انجام تمام خود را سر و بدون تست مقدار کمی از موهای خود را برای اولین بار

انجام یک رشته آزمایش با استفاده از کمی رنگ به چند غرفه از موهای خود را به دیدن اگر شما رنگ سمت راست.

– شماره 5: رنگ پوست خود را و یا لباس

محافظت از پوست خود را با پیچیدن حوله دور گردن خود را به عنوان رنگ می تواند پوست شما را تحریک و یا خود را تحت تاثیر قرار ، دستکش استفاده شود و باید شامل یک رنگ مو کیت. استفاده از وازلین یا کرم به اطراف خود گوش و گردن را حفظ کردن لکه ها. پاک کردن روغن پس از شامپو. اگر شما اتفاق می افتد به رنگ پوست شما نگران نباشید الکل را حذف رنگ لکه ها از پوست شما

– شماره 4: چیدن یک رنگ که مناسب نیست را با رنگ موی طبیعی

انتخاب یک رنگ یا یک رنگ روشنتر و هنگامی که مرگ خود را در ریشه. این انتقال را از خود رنگ مو به رنگ طبیعی مو برازنده بدون ریشه که یک رنگ کاملا متفاوت چسبیده. بدیهی است که این قانون صدق نمی کند اگر شما در حال مرگ هستند موهای خود را با یک رنگ کاملا متفاوت از رنگ طبیعی مو.

– شماره 3: از دست دادن مو

پس از مرگ همیشه شستشو با آب سرد یا آب ولرم برای جلوگیری از موهای خود را از سقوط است.

– شماره 2: بیش از مرگ مو

اگر شما نمی رسیدن به اثر مورد نظر با استفاده از مایع جزر و مد می توانید درست این است. یک زن و شوهر از روز استفاده خواهد شد روشن کردن رنگ تا زمانی که موهای خود را بازگشت به رنگ اصلی. به جای بیش از مرگ را لمس یو پی اس هر چهار تا پنج هفته به نگه داشتن موهای خود را رنگ تصویر کامل است.

– شماره 1: مرگ ابرو و مژه

هرگز استفاده از رنگ مو در ابرو و مژه ها! درخواست برای کمک های پزشکی و هنگامی که رنگ به چشم خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *