بارداری آلی راه است – آن را واقعا بهتر است ؟

[ad_1]

بیشتر و بیشتر مردم در حال تبدیل شدن نگران مواد شیمیایی هستند که در همه جا در محیط اطراف آنها و تاثیر آنها ممکن است بر روی سلامت خود را. این نگرانی ها باید بدان معنی است که آنها سعی کنید به عشق زندگی خود را در چه بسیاری از احساس سالم و راه رفتن به عنوان آلی به عنوان امکان پذیر است.

سلامتی یکی از بزرگترین نگرانی برای زنان باردار – که هر دو نوزاد متولد نشده خود را و خود را. بنابراین خیلی تعجب آور نیست که بسیاری از مادران به در حال تبدیل شدن به علاقه مند در ساخت برخی از تغییرات در شیوه زندگی و رفتن را از طریق بارداری خود را “آلی راه است.” اگر شما یکی از کسانی که به خانم ها, و سپس در اینجا برخی از راهنمایی برای ساخت بارداری خود را کمی بیشتر آلی بدون نیاز به درایو خود را (و هر کس در اطراف شما) ،

بارداری و مواد غذایی آلی

مواد غذایی یکی از بزرگترین نگرانی ها وقتی که می آید به رفتن آلی. بیش از چند دهه گذشته استفاده از آفت کش ها به رشد مواد غذایی افزایش یافته است که استفاده از هورمون برای ایجاد قوی تر گاو یا چاق جوجه (که پس از آن راه خود را به صفحه شما است.) برخی از شرایط زندگی برای حیوانات در مزارع تجاری بسیار افتضاح و همچنین منجر به چیزهایی مانند گوشت آلوده و سالمونلا آلوده به تخم مرغ است.

خرید مواد غذایی آلی است که تقریبا همیشه گران تر از خرید اصلی راهرو از سوپرمارکت های محلی و بسته به جایی که شما زندگی می کنند پیدا کردن بسیاری از محصولات ارگانیک می تواند به عنوان به خوبی. در اینجا برخی از مواد آلی خوردن نکات که ممکن است مفید باشد:

تولید

عقل متعارف و تحقیقات نشان می دهد که برخی از تولید انبوه به تولید است در معرض سطوح پایین تر از آفت کش ها به طور کلی و در نتیجه در نظر گرفته شده نسبتا بی ضرر است. این خدمات عبارتند از مارچوبه, آوکادو, موز, کلم بروکلی و گل کلم و ذرت و نخود فرنگی.

متاسفانه برخی از بالاترین سطح آفت کش ها بر روی برخی از مواد غذایی که برای زنان باردار به خوردن, مانند سیب, فلفل, کرفس, هلو, سیب زمینی و اسفناج و گیلاس و توت فرنگی. بنابراین اگر شما در حال رفتن به چلپ چلوپ کردن در ارگانیک تولید کند اما باید یک بودجه محدود این مواد غذایی به دنبال جایگزین های آلی برای.

غذاهای دریایی

ماهی چیزی است که تمام زنان باردار معمولا توصیه می شود سعی کنید برای اضافه کردن به رژیم غذایی خود را حداقل دو بار در هفته اگر در همه ممکن است. برخی از گونه های ماهی متاسفانه هر چند در حال حاضر شنا کردن در اطراف دریاها با سطح بالایی از جیوه در بدن آنها عمدتا با تشکر صنعتی تولید و با توجه به این که سطوح بالایی از جیوه می تواند آسیب سیستم عصبی و رشد مغز جنین و سپس آنها باید اجتناب شود.

بالاترین سطح جیوه در کوسه اره ماهی ماهی خال مخالی و ماهی تن ahi. بنابراین چسبیده به ماهی که بسیار کم سطح جیوه اما هنوز هم برای سلامتی شما بهترین ایده است. این شامل ماهی قزل آلا, whitefish, تیلاپیا, ماهی, گربه ماهی, میگو و خرچنگ بنابراین هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از را انتخاب کنید.

گوشت

چربی بالا و گوشت باید اجتناب شود زنان باردار از آنجا که شما واقعا نمی نیاز به چربی اضافی به هر حال بلکه به دلیل این گوشت تمایل به سموم ذخیره شده در بافت های چربی که حاوی مواد معتقد بودند به علت دوران بارداری آسیب های عصبی.

اگر شما می توانید پیدا کردن آلی گوشت از هر نوع (و می توان آن را سخت) آن را ممکن است به خوبی به ارزش اضافی سرمایه گذاری شما باید به عنوان گوشت این آمده از حیوانات که انسانی مطرح و آزادی برای لذت بردن از رژیم غذایی طبیعی به جای مصنوعی دانه بر اساس یکی است که اغلب مورد برای “کارخانه پرورشی” حیوانات است که می تواند منجر به بیشتر سموم در بدن خود را بنابراین بیشتر بالقوه سموم در بشقاب شما.

آب

این روزها اکثر مردم ترجیح می دهند به نوشیدن آب بطری اگر آنها می توانند, اما حتی که ممکن است بهترین چیز برای یک ارگانیک فکر مادر می شود. بطری است که معمولا استفاده می شود ساخته شده از پلاستیک طراحی شده است که تنها برای کوتاه مدت استفاده و قرار گرفتن در معرض گرما و نور خورشید می تواند باعث سموم در پلاستیکی به داخل آب است.

BPA است که اکثر مردم نگران ترین به خصوص وقتی که می آید به زنان باردار و سپس بعد از نوزادان خود را. مطالعات متعدد نشان داده است که نوزادان نوزادان و کودکان نوپا در معرض BPA هستند در معرض خطر بیشتری برای ثانویه جنسی رشد و نمو و تغییرات مغز و تغییرات رفتاری و برخی اختلالات ایمنی. برخی از مطالعات مورد مناقشه به عنوان آنها بسیار محدود است اما استفاده از BPA است که هنوز چیزی از نگرانی جهانی.

برای کسانی که ممکن است شنیده ام بیش از حد در مورد آن BPA مخفف بيس فنل میباشد. این ترکیب استفاده شده است که برای یک تعداد از چیزهای مختلف در طول سال از جمله به منظور افزایش رشد گاو سهام و به عنوان یک مکمل استروژن برای زنان در دهه 1930 به دلیل آن می تواند تقلید استروژن به یک حد خاص. آن استفاده شده است به عنوان یک عامل سخت شدن پلاستیک از 195o است و آن این است که استفاده از آن تبدیل شده است بسیار بحث برانگیز است. در سال 2010 دولت کانادا اعلام کرد و آن را یک ماده سمی و در حالی که کشورهای دیگر را به دنبال ندارد آنها را که تا کنون بسیاری از در حال هل دادن برای تولید کنندگان به حذف BPA از محصولات آنها را.

به جای هر گونه خطرات با یک بطری آب پلاستیکی پس از آن یک ایده بهتر است برای خرید یک فیلتر برای شیر خود را خواهد کرد که حذف ناخالصی و پس از آن نوشیدن از شیشه اگر شما در خانه و یا BPA free فولاد ضد زنگ بطری آب پر شده است که شیر آب را با شما را هنگامی که شما بر روی بروید.

بارداری و ارگانیک محصولات زیبایی

معمولی ترین محصولات زیبایی کاملا OK برای استفاده در بارداری و پس از رفتن آلی در این راه بیشتر در مورد انتخاب شخصی از ایمنی. یک چیز شما نیاز به نگاه کردن به در لوازم آرایشی هنگامی که شما باردار است, آرایشی و بهداشتی – تولید انبوه و یا آلی که شامل اضافه شدن ویتامین A. بیش از حد ویتامین A می تواند به برای زنان باردار مضر بنابراین در حال حاضر تمام کرم رتین A و آلفا هیدروکسی افزایش زیبایی محصولات است که ممکن است در کابینه خود باید خارج از روال زیبایی خود را.

بارداری و آلی تمیز کردن محصولات

تقریبا تمام رایج در خانواده محصولات تمیز کردن امن برای استفاده توسط زنان باردار (ببخشید خانم) اما اگر شما نگران در مورد تنفس در مواد شیمیایی وجود دارد برخی از آسان آلی بیشتر در خانه, پاک کننده شما می توانید در نظر با استفاده از محل خود را به طور منظم مسائل برای بسیاری از کارهای خانه.

دو تا از بهترین های طبیعی, تمیز کردن محصولات وجود دارد خارج وجود دارد در حال سرکه سفید و خفیف تا مایع لباسشویی. یک راه حل ساده از آب و ظرف مایع تمیز می تواند تقریبا در هر سطحی به خوبی اگر چه شستشو مهم است که مطمئن شوید هیچ چسبنده صابون فیلم می شود. شما همچنین می توانید یک تمیز کاری تمیز کننده برای کسانی که سخت تر شغل را با هم مخلوط جوش شیرین, ظرف مایع و کمی آب تا زمانی که آن را به شکل خامه خوب بچسبانید.

سرکه سفید می تواند انجام دهد و حتی بیشتر. مخلوط با آب آن را می سازد همه منظوره پاک کننده است که حتی امن برای استفاده در کف چوب و اگر شما استفاده از آن را شسته و رفته شما حتی می توانید از طریق قطع تند و زننده که گریس در فر درب!

یک مطلب مهم توجه داشته باشید در دوران بارداری و تمیز – اگر شما شنیده باشید که زنان باردار نباید تمیز کردن زن سبک و جلف جعبه این است که تقریبا درست است. حتی اگر شما استفاده از یک آلی بنتونیت – و وجود دارد برخی از آنهایی که خوب وجود دارد – زن سبک و جلف پاپ می تواند حاوی نوعی باکتری است که می تواند باعث یک عفونت خفیف به نام توکسوپلاسموز.

این عفونت مضر نیست به شما اما می تواند به کودک شما در سه ماهه اول بارداری خود را. توکسوپلاسموز نادر است هر چند بسیاری از صاحبان گربه ممکن است تا به حال آن را قبل از حتی بدون تحقق آن و هنگامی که شما تا به حال عفونت شما نمی توانید آن را دوباره. هنوز هم فقط به در سمت امن است باید شخص دیگری را بیش از زن سبک و جلف تمیز کردن وظایف در حالی که شما خود را در سه ماهه اول و اگر شما آنها را به عقب پس از که عادت به پوشیدن دستکش لاستیکی.

یا نه اتخاذ آلی بیشتر راه زندگی است که واقعا خیلی بیشتر مفید در دوران بارداری چیزی است که از یک موضوع بحث های زیادی در جهان پزشکی. یک چیز است که آن را قطعا بهتر است برای اینکه محیط زیست است. پس در واقع با رفتن کمی آلی حداقل شما خواهد شد کمک به جهان را شما در مورد آوردن نوزاد به مکانی بهتر برای آنها را به زندگی می کنند.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *