ایمنی زمستانی شروع می شود در حال حاضر – 11 گام برای پیشگیری از سقوط سالمندان

[ad_1]

آن را آسان به لغزش و سقوط در زمستان یخ زده و برفی شرایط. این سخت است به خصوص برای افراد مسن که اغلب کمتر پایدار روی پای خود بایستند و تلاش بیشتر برای بهبود یافتن از سقوط.

خوشبختانه ما می توانیم اقدامات لازم برای جلوگیری از زمستان می افتد با پیروی از این دستورالعمل های ایمنی (و کمک به افراد مسن عزیزان انجام این کار بیش از حد).

1. مطمئن شوید که مراحل (و رمپ) که منجر به خانه پایدار و محکم نرده.

2. پوشیدن درستی اتصالات کفش و چکمه با کف بدون لغزش. کفش باید مقدار زیادی از آج به ارائه کشش بهتر در برف و یخ. اگر شما برنامه ریزی برای پوشیدن لباس و یا کفش پاشنه آنها را با شما و تغییر زمانی که شما می رسند.

3. سالمندان که با استفاده از عصا باید جای لاستیک نکته قبل از آن فرسوده و صاف است. آنها همچنین ممکن است سعی کنید با استفاده از یخ را انتخاب کنید-مانند پیوست که متناسب بر روی پایان عصا برای کمک به جلوگیری از سقوط. این ممکن است در بر داشت در پزشکی فروشگاه های عرضه.

4. حفظ گردشگاهها روشن است. ترتیب برای کسی که به بیل جلوی خانه و گردشگاهها. آیا خطر سقوط تماس حرفه ای و یا جذب کودکان محله به امید به دست آوردن پول کمی.

5. حفظ یک منبع خوب از یخ-ذوب و حرکت شبیه چمچه زنی برای آسان كردن. این یک تمرین خوب برای حمل یک ظرف کوچک از جاده نمک در کیسه خود را و ماشین به نم نم بر روی تکه یخی مواجه می شوند در حالی که در خارج و در مورد.

6. جلوگیری از یخ یا برفی پیاده رو. تنها با استفاده از گردشگاهها که خشک باشند و پاکسازی شده اند. مراقب باشید از یخ است که فقط به عنوان لغزنده به عنوان به طور منظم یخ اما دشوار است برای دیدن و آن را بالا ایمنی زمستانی نگرانی است.

7. نصب تایمر چراغ خارج است. این یک ایده خوب برای امنیت و پیشگیری از سقوط در طول سال به خصوص مفید در زمستان هنگامی که آن را تاریک می شود و در اوایل پاییز جدید خطرات در حال حاضر (و اغلب دشوار است به نقطه).

8. را در فصل زمستان ایمنی یک اولویت است. اجازه می دهد زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد خود را با خیال راحت. جلوگیری از کوتاه مدت کاهش از طریق برفی یا یخی مناطق. راه رفتن به آرامی و با دقت به نگه داشتن چشم خود را در مسیر پیش رو است.

9. گارد خود را اجازه نمی کردن. سقوط خطرات don’t go away هنگامی که شما در خارج از سرد است. مراقب باشید داخل ورودی-راه های که در آن نرم و صاف کردن گودال کوچک آب اغلب فرم از برف و لجن ردیابی در داخل. بسیاری از آبشار نیز رخ می دهد زمانی که خروج یا ورود وسایل نقلیه. همیشه ذهن خود را جای پای هنگامی که در داخل و خارج خودرو.

10. پوشیدن دستکش به جای چوب دست خود را در جیب خود. نگه داشتن دست های خود را رایگان و تعادل را بهبود می بخشد و اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن بر روی نرده.

11. استفاده از مراقبت در منزل.شما لازم نیست که بیمار را به استفاده از صفحه اصلی مراقبت از منابع است. استفاده از منابع در دسترس برای کمک به سالمندان ساکنان با روال وظایف و ماموریت به طوری که آنها می توانند اقامت گرم و امن در خانه خود را.

متاسفانه می افتد به طور کامل قابل پیشگیری و بسیاری از مردم (در تمام سنین) به پایان خواهد رسید تا گرفتن نشت قبل از فصل است که از طریق. این نیز مهم است برای آماده واکنش نشان می دهند به درستی در صورت سقوط. سالمندان باید حمل تلفن همراه (و می دانم که چگونه به استفاده از آن) حتی اگر آن است که تنها برای موارد اضطراری.

همچنین مهم است که افراد سالمند پزشک مراجعه و پس از هر سقوط حتی اگر آنها نمی مشکوک یک آسیب است. یک خط شکستگی و یا دیگر آسیب می تواند بدتر و بدون درمان است.

اقدام در حال حاضر کمک می کند تا جلوگیری از سالمندان می افتد و همچنین مشکلات آینده و اطمینان از عزیزان سالمند باقی می ماند و با خیال راحت مستقل در دراز مدت است. برنامه ریزی مناسب در حال حاضر کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که هر کس لذت می برد یک زمستان گرم و نرم.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *