انتخاب یک مرکز مراقبت از کودکان است که با ارائه یک محیط امن و سالم برای کودکان

[ad_1]

انتخاب یک مرکز مراقبت از کودک یکی از مهم ترین تصمیمات است که یک کار پدر و مادر را به کمک به اطمینان از سلامت و ایمنی و به طور کلی خوب بودن کودک خود را در حالی که آنها باید به دور از آنها. هزاران نفر از کودکان در حال درمان در اتاق های اورژانس برای آسیب های پایدار در مهد کودک و یا مهد کودک خانه هر سال علاوه بر مواردی از سوء استفاده و یا غفلت. متاسفانه برخی از این کودکان جان خود را از دست.

وجود دارد احتیاطی است که می تواند گرفته شده t کمک به اطمینان حاصل شود که یک کودک را به درستی برای مراقبت در حالی که پدر و مادر در کار است. سوال اول پدر و مادر باید بپرسید این است که آیا مرکز مهد کودک و یا مهد کودک خانه سیاست درهای باز است. اگر پاسخ منفی است که ارائه دهنده نباید انتخاب شود. بعد از یک پدر و مادر باید از پتانسیل های ارائه دهنده این که آیا آنها شده اند مجوز توسط دولت در مهد کودک مجوز وزارت به راه اندازی یک مرکز مهد کودک یا خانه و اینکه آیا گواهینامه جاری است.

چک کنید و ببینید که کارکنان آموزش داده شده است در خون پاتوژن. با بیماری هایی مانند ایدز و هپاتیت B و…. و آنتی بیوتیک های مقاوم به گونه های مختلف عفونت مطمئن شوید مهد کودک کارکنان همیشه پوشیدن دستکش های پلاستیکی در هنگام عوض کردن پوشک و اداره کمک های اولیه و دستکش و پوشک دفع جداگانه ظرف زباله برچسب مایعات بدن’. تمام قوطی های زباله باید در کیسه های پلاستیکی در داخل و قفل کردن درب. تمام زباله باید در پایان هر روز.

پدر و مادر نباید ترس به درخواست برای دیدن مجوز ها و ترین های اخیر بازرسی تاریخ. پیدا کردن که چگونه بسیاری از کودکان نوپا و کودکان بزرگتر مجوز هستند و چگونه بسیاری از کودکان در حال حاضر برای مراقبت. مطمئن شوید که کارکنان تا به حال یک چک پس زمینه با اداره پلیس محلی و ایالتی سازمان تحقیقاتی. سلامت و خدمات انسانی سازمان ها و ادارات محلی پلیس معمولا ارسال یک درخواست برای یک چک پس زمینه در پدر و مادر طرف برای هزینه اسمی.

پدر و مادر نیز باید در صورت پیدا کردن مهد کودک کارکنان آموزش داده شده است در کودک آزاری و غفلت و دولت گزارش مورد نیاز برای مشکوک به کودک آزاری است. با افزایش تعداد حوادث خشونت و آدم ربایی توسط غیر وادار سازد والدین و مراقبین دیگر پدر و مادر باید در صورت پیدا کردن درب قفل شده نگه داشته در طول ساعت مرکز باز است برای بهره برداری و چگونه مهد کودک ارائه دهنده ascertains که تنها مورد تایید افراد در حال چیدن یک فرزند و اگر آنها را به یک فرم است که می تواند امضا تعیین که می توانید و نمی تواند انتخاب کنید یک کودک ؟

دیگر آموزش کارکنان باید به حال در انضباط مثبت, تغذیه, رشد کودک, چگونه به آماده سازی و ذخیره مواد غذایی آلرژی غذایی و بیماری های منتقله از راه غذا و ذخیره سازی مناسب و حمل مواد غذایی, و غیره. کارکنان باید دوباره گواهینامه سالانه اداره نوزاد CPR دیگر CPR خفگی و مراقبت از نوزادان و کودکان نو پا و پیش دبستانی محلی صلیب سرخ آمریکا در بیمارستان و یا شخص دیگر و یا سازمان است که کارکنان خبره به مربیان. مطمئن شوید که وجود دارد این است که کارکنان به اندازه کافی برای مراقبت از تعداد کودکان در مرکز و یا خصوصی مراقبت از کودکان صفحه اصلی.

نگاهی به پیاده روی را از طریق مرکز مهد کودک و یا مهد کودک خانه از جمله مناطق بازی در فضای باز و آشپزخانه که در آن غذا آماده است. مطمئن شوید که تمیز کردن لوازم و مواد خطرناک دیگر ذخیره شده در ظروف با درب محکم اتصالات و بطری اسپری خاموش هستند و همه چیز قرار داده شده در قفل شده است و دولت به خوبی از دسترس کودکان و سطوح تمیز هستند. بسیاری از حوادث در مراکز مراقبت از کودکان رخ می دهد که کودکان به طور تصادفی در تماس با مواد سمی چون کسی را فراموش کرده به درستی فروشگاه لوازم تمیز کردن و یا موفق به بازگشت آنها را به یک قفل کابینه.

برای اطمینان از ایمنی کودک پدر و مادر باید مطمئن شوید که جداول در حال پاک کردن با آب گرم و صابون بعد از غذا و تمیز کردن دیگر مواد را که ممکن است سمی تر تنها استفاده می شود به پاک کردن جداول, کابینت و حمام و سرویس بهداشتی پس از مرکز مراقبت از کودک یا خانه بسته است و به دنبال آن است تا با یک ثانویه پاک کردن فقط با آب داغ. همچنین به اطراف نگاه کنید و مطمئن شوید که پریز برق که دارای پوشش ایمنی در محل برای نگه داشتن کودکان از چسباندن همه چیز به پریز برق و شوکه کرد.

مناطق بازی در فضای باز باید حاوی تجهیزات است که از یک ارتفاع مناسب برای کودکان برای به حداقل رساندن خطر از مجروح شدن توسط یک سقوط. بررسی کنید که فضای کافی بین قطعه از تجهیزات است که منطقه بازی به طور کامل محصور شده با قفل دروازه و که هیچ تراشه دندانه دار سیم و غیره. کودکان می تواند صدمه دیده است.

پیدا کردن اگر کارکنان خارج می رود, با کودکان برای نظارت و نظارت بر ایمنی و تندرستی. اگر ممکن است مناطق بازی در فضای باز باید ضخامت پوشش از تراشه های چوب یا لاستیک نرم حرارتی تحت تجهیزات برای نرم کردن یک سقوط. (تراشه های چوب یا لاستیک حرارتی مفید است, اما لازم نیست که آنها می تواند یک خرید گران قیمت, به خصوص برای یک مهد کودک خصوصی خانه). بزرگ و مراکز مراقبت از کودکان باید در حفظ و تجهیزات زمین بازی و چیزهایی مانند trikes که در حال استفاده توسط کودکان بزرگتر جدا شده از تجهیزات را برای کودکان زیر پنج سال ،

آتش سوزی و تخلیه احتمالی طرح یک پلان و اورژانس شماره تماس باید نوشته شده بر روی دیوار و یا تابلو اعلانات که در آن می توان به راحتی دیده در صورت نیاز. بسته به منطقه از کشور پدر و مادر در زندگی ارائه دهندگان باید یک طرح برای گردباد و سیل و طوفان و سایر بلایای طبیعی است. درخواست کارکنان اگر کودکان در حال صحبت کردن در مورد چه باید بکنید اگر یک آتش سوزی در سایت و اگر آتش دریل برنامه ریزی شده به طور منظم.

چگونه یک مهد کودک ارائه دهنده فروشگاه دارو نیز مهم است برای سلامتی همه کودکان است. پدر و مادر نیاز به ارائه درخواست آنها چگونه فروشگاه دارو که به سرد نگه داشته, اگر وجود دارد یک کیت کمک های اولیه که شامل ايپکا و اگر دارو نگه داشته است در قفل کابینه و یا جعبه و ذخیره شده را از دسترس کودکان. بپرسید برای دیدن تاریخ در کمک های اولیه لوازم و که در آن دارو ذخیره شده است.

به منظور اطمینان وجود خواهد داشت نه هر گونه خطر از داروها فرزندان مقرر شده است پدر و مادر باید سعی کنید و برنامه خود را به کودک دارو تجویز می شود در خانه. البته اگر یک کودک دارای یک وضعیت پزشکی مانند دیابت یا آسم و این ممکن نخواهد بود. مطمئن شوید که ارائه دهنده مراقبت از کودکان فروشگاه هر کودک دارو در پستی جداگانه loc کیسه با نام کودک در این کیسه به عنوان یک احتیاط اضافی. پدر و مادر نیز باید نگاه برای دیدن اگر یک ارائه دهنده پست هر گونه آلرژی یک کودک ممکن است به دارو و مواد غذایی, و غیره. که در آن پدر و مادر دیگر نمی توانم نام این کودکان در حالی که مطمئن شوید که کارکنان باید دسترسی آسان به لیست.

با افزایش نا امن و در اخیر به یاد می آورد صدها اسباب بازی های ساخته شده در خارج از کشور به دلیل رنگ سرب خفگی خطرات ، پدر و مادر باید از ارائه دهنده مراقبت از کودکان در صورتی که یک زمان و به روز رسانی لیست به یاد می آورد به عنوان محصولات قابل یادآوری برای خرید نیست به طور بالقوه خطرناک و اسباب بازی کودکان و دیگر محصولات از جمله شير خشک. اگر ارائه دهنده ندارد, لیست, پدر و مادر می توانید از آنها بخواهید برای به دست آوردن یکی به عنوان یک لیست می توان دریافت و چاپ کردن اینترنت.

ایمنی دروازه باید محکم در مقابل پله های آشپزخانه و لباسشویی درگاه زیرزمین, ایوان, ابزار, مناطق یا سایر مکان هایی که باز هستند. اطمینان حاصل شود که زیرزمین درب دارای قفل ایمنی بالا هستند که کودکان به اندازه کافی نمی تواند به آنها برسد و وجود دارد که ایمنی کودک قفل در کابینت و یخچال و فریزر درب فر و مایکروویو. بررسی کنید تا مطمئن شوید که کابل نیست لوپ وجود دارد بالقوه برای حلق آویز.

برای نوزادان, مهد کودک ارائه دهندگان باید كربس با صدور گواهینامه ایمنی, مهر, اسلاید باید بیش از دو و سه هشتم اینچ از هم جدا و تشک باید متناسب با صورت چسبیده. درخواست ارائه دهندگان چگونه نوزادان قرار داده شده در یک تخت به خواب ساخت مطمئن شوید که آنها در حال قرار دادن بر روی پشت خود را بدون بالش یا comforters.

هنگامی که یک مرکز مهد کودک یا خانه انتخاب شده است و یک کودک در حضور پدر و مادر باید نسبت به هر گونه تغییر در رفتار کودک خود را. اگر کودک ایجاد ترس از ارائه دهنده یک فرد کارکنان و یا رفتن به مرکز مراقبت از کودکان والدین باید پیگیری درخواست وارث فرزند سوالات و برنامه ریزی یک جلسه با مرکز یا خانه اپراتور به بحث در مورد هر گونه نگرانی. اگر کودک همچنان به نمایشگاه ترس فریاد می زند و گریه می کند و یا چسبیده به پدر و مادر خود و یا دیگر مراقب پدر و مادر ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن پیدا کردن یکی دیگر از مهد کودک به خانه یا مرکز.

پدر و مادر هرگز نمی توانید بیش از حد انجام دهید تا مطمئن شوید که کودک خود را, و یا فرزند یک دوست و یا نسبی خواهد بود برای مراقبت در سالم و امن مهد کودک محیط زیست است. این دستورالعمل کمک خواهد کرد در انتخاب بهترین ارائه دهنده و کمک به پدر و مادر بود کمتر استرس در محل کار. یک چک لیست می تواند ساخته شده برای کمک به بازرسی مهد کودک تنظیم یک کودک خواهد شد در معرض.

به عنوان اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش, مشاور من در زمان حال به بازرسی از یک مرکز مراقبت از کودکان و یا خصوصی مراقبت از کودکان صفحه اصلی. دستورالعمل های تعیین شده در این مقاله عبارتند از چیزهایی که من را نگاه کرد و دریافت آموزش به صورت. در هنگام انتخاب یک ارائه دهنده مراقبت از کودکان پدر و مادر هرگز نمی تواند بیش از حد مراقب باشید.

copyright 2009 by Jerrie DeRose

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *