اقدامات احتیاطی در حالی که انجام CPR: 7 امتیاز

[ad_1]

احیاء قلبی ریوی (CPR) یک تکنیک است که موجب صرفه جویی در زندگی می کند. CPR شامل ماساژ قفسه سینه و همچنین دهان به دهان (cpr). به عنوان فرد انجام CPR شما باید در تماس نزدیک با قربانی حتی نفس کشیدن به داخل دهان او. بنابراین ضروری است که شما اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از هر گونه آلودگی با بزاق آلوده به خون یا دیگر مایعات بدن.

در اینجا برخی از اقدامات احتیاطی شما باید نگه دارید در ذهن اگر شما در حال انجام CPR.

• محافظ و ماسک: هنگامی که شما انجام CPR در یک بیمار مطمئن شوید که به پوشیدن یک محافظ صورت یا ماسک برای جلوگیری از تماس مستقیم با بیمار است. در طول نجات تنفس ممکن است برای مایعات برای انتقال از بیمار به شما و یک ماسک برای محافظت از شما. سپر چهره شفاف هستند و شامل یک سوپاپ یک طرفه که از طریق آن شما می تواند نجات نفس. ماسک مانع از تماس مستقیم با خون و بزاق بیمار است.

• دستکش: اگر شما در حال مراقبت های بهداشتی کارگران و یا پیراپزشک و اداره CPR به طور منظم, شما همیشه باید دستکش بپوشید. این است که برای جلوگیری از تماس مستقیم با بیمار به طور بالقوه آلوده به خون استفراغ یا دیگر مایعات بدن. سلامت شما مهم است و خود را تمیز نگه داشتن بسیار ضروری است برای جلوگیری از عفونت. دستهای خود را با آب و صابون بعد از هر CPR دولت.

• لباس و چشم و دنده: در یک بیمارستان و یا درمانگاه تنظیم آن مورد نیاز است که شما به لباس و چشم و دنده هنگامی که شما انجام CPR در مورد خون گرفتن به طور تصادفی هایش بر روی صورت خود را و یا چشم.

• دفع کثیف تجهیزات: هنگامی که شما در پایان احیاء دور همه این تجهیزات مانند لباس و چشم و دنده ماسک و لباس به زیستی خطرناک bin.

• قربانی بهداشت: استفاده از تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و چهره سپر نه تنها محافظت از سلامت خود را, اما همچنین قربانی را به عنوان قربانی یک برابر شانس ابتلا به عفونت است.

• شخص غیر روحانی: اگر شما یک شخص غیر روحانی که اتفاق می افتد به انجام CPR در یک غریبه شما ممکن است دسترسی به این تجهیزات ایمنی. بنابراین بهتر است که شما خرید یک ماسک و حمل آن را با شما در صورتی که شما در یک وضعیت و باید برای انجام CPR اورژانس.

• CPR در نوزادان و شيرخواران: شما باید فوق العاده مراقب باشید زمانی که شما انجام CPR در نوزادان و کودکان. اگر نوزاد تنفس است انجام ملایم ماساژ با استفاده از حداکثر سه انگشت. انجام حدود صد ماساژ قفسه سینه در یک دقیقه. به آرامی فشار پایین با انگشتان دست خود را در مرکز بخش کودک قفسه سینه در زیر نوک پستان است. زمانی که اداره نجات نفس, پوشش کودک بینی و همچنین دهان و تنفس دو بار هر نفس بودن یک ثانیه طولانی است. این متفاوت است از یک فرد بزرگسال به عنوان شما را پوشش نمی بالغ دهان در حالی که انجام نجات نفس. تکرار سی و ماساژ قفسه سینه و به دنبال آن دو نجات نفس برای زمانی که طول می کشد برای کودک شروع به تنفس و یا تا زمانی که کمک های پزشکی می رسد.

بنابراین شما می توانید ببینید که هر دو شما و قربانی هستند در خطر ابتلا به عفونت ها از هر نوع و از هر یک از دیگر. پس از قربانی است که معمولا بی توجه از آن است که مسئولیت خود را به اقدامات احتیاطی در حالی که انجام CPR.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *