افزایش عمر لاستیک محصولات با Bennewart فلکس تستر

[ad_1]

لاستیک انعطاف پذیر است که این محصول استفاده می شود در متعدد داخلی و کاربردهای صنعتی است. جهانی لاستیک استخراج شده است در یک فرم مایع ضخیم از درختان که بسیار نرم در طبیعت است. اما این نوع از لاستیک ندارد بسیاری از کاربردهای. از این رو این لاستیک طبیعی خالص است با استفاده از پروسه های مختلف است که ارائه محصول نهایی بسیار عالی شناخته شده به عنوان polyisoprene. بیشتر این نوع از لاستیک مخلوط با استفاده از روش های مصنوعی. این نوع از لاستیک است و بسیاری از کاربردهای صنعتی نسبت به لاستیک طبیعی. این نوع از لاستیک استفاده شده است تا بسیاری از انواع لاستیک, لوله, صنعتی, بالشتک, صنعتی, محصولات, محصولات خانگی و بسیاری دیگر.

لاستیکی نیز استفاده می شود در ساخت و ساز برای کف و حصیر و غیره. از سوی دیگر, آن است که به طور گسترده در تولید محصولات پزشکی مانند دستکش های جراحی و غیره. لاستیک مواد شامل یک ساختار مولکولی است که درهم آمیختگی پلیمر است که باعث می شود آن را منحصر به فرد برای کاربردهای متعدد در تولید مختلف عمودی.

طول عمر لاستیک محصول آن خرس مستمر شکستگی و خمشی ترک خوردگی که پارگی شکل گیری فرایند به طور کامل. به عنوان فشار بر روی محصول را افزایش می دهد این نشان می دهد که شکستگی و ترک خوردگی. لازم است به بازرسی مواد قبل از شروع فرایند تولید به منظور افزایش عمر خوب است. چند دقیقه تست یا بازرسی فرآیند مورد نیاز برای بازرسی محصولات لاستیکی چیزی که آن را در مقایسه با طول عمر تغییر کارایی یک محصول است که در دست تولید کنندگان. از سوی دیگر لاستیک محصولات در نظر گرفته شده به عنوان یک اندازه گیری ایمنی در جلوگیری از جریان الکتریکی است که می تواند باعث یک مرگ تصادفی. از این رو لاستیک محصولات تولید شده توسط زیر سخت پروتکل های صنعتی است که برای کمک به کاهش پایین خطر تا حد زیادی. تعمیر و نگهداری از کیفیت محصولات لاستیکی شامل بازرسی و حفاظت و تست.

توانایی لاستیک, مواد مورد استفاده در ساخت و دستکش و کفش و سایر کالاهای مرتبط به مقاومت در برابر تکرار خم مصمم است با کمک Bennewart فلکس تستر. تست تجهیزات است و خواستار عمدتا توسط تولید کنندگان در صنایع لاستیک. این ابزار کمک می کند تا به تعیین کرک مقاومت الاستومر به منظور افزایش توسعه در زمان تکرار خم. آن را مدرن تست دستگاه استفاده شده است که برای قضاوت در مورد اثرات رخ می دهد که در سطح مواد لاستیک مانند crack بزرگ شدن و شروع. آزمون ساز است عمدتا مورد استفاده برای تعیین کیفیت و عمر از کف کفش و سایر محصولات لاستیکی.

جدای از این بسیاری وجود دارد فلکس تست در دسترس است که کمک می کند تا به تعیین کیفیت و مقاومت در برابر ترک خوردگی از لاستیک محصولات مانند راس خم تستر د Mattia فلکس دستگاه شتاب هوازدگی تستر ،

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *