استفاده می شود قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن – آنها ارزش پول ؟

[ad_1]

پنج سال پیش هیچ کس نمی دانست چه قابل حمل اکسیژن و متمرکز کننده بود. امروز وجود دارد بیش از 9 مدل مختلف به از را انتخاب کنید. قیمت ها در این سفر از واحدهای محدوده از $ 3000 – 6000 دلار برای یک مدل جدید است. شما می توانید خرید یک ماشین استفاده می شود برای حدود همان قیمت. صحبت کردن در مورد اتومبیل استفاده می شود, چگونه در مورد صرفه جویی در هزاران دلار در خوبی استفاده می شود قابل حمل اکسیژن واحد. در اینجا این است که آنچه به دنبال در هنگام خرید یک اکسیژن استفاده می شود دستگاه.

اولین بررسی ساعت. چه مدت این دستگاه استفاده شده است یک معامله بزرگ است. کمپرسور در واحدهای قابل حمل نیست آخرین بار به عنوان طولانی به عنوان آنها را بر روی صفحه اصلی دستگاه اکسیژن. معمولا یک POC خوب است برای حدود 6000 تا 10000 ساعت بسته به واحد نسبت به یک خانه واحد است که می تواند تا 30000 ساعت. جستجو در مکان هایی مانند Craigslist و جستجو در گوگل برای استفاده از متمرکز کننده اکسیژن می تواند یک منبع خوب برای پیدا کردن یک واحد بسیار کم ساعت. برخی از شرکت های تنفسی استفاده از فروش و سپرده کنکنترترس اکسیژن به عنوان به خوبی.

بعدی بررسی وضعیت و اگر تمام لوازم جانبی را شامل می شوند هنگامی که شما خرید یک واحد استفاده می شود. ترین های قابل حمل سفر کنکنترترس اکسیژن با یک باتری, یک, سفر, سبد خرید, برخی با حمل مورد a / c و d / c منابع قدرت. اگر شما می توانید دستگاه را روشن و تست درایو آن است. واحدهای قابل حمل معمولا به شما بگویم که اگر آنها به درستی کار نمی کند. بیشتر کاربر پسند صفحه نمایش است که نشان می دهد برخی از مرتب کردن بر اساس از پیام خطا.

مهم ترین چک کنید اگر وجود دارد هر گونه ضمانت نامه در سمت چپ قابل حمل اکسیژن و متمرکز کننده. معمولا شما می توانید تماس با فروشنده مجاز برای تولید کننده و آنها می توانند به شما بگویم که چقدر از گارانتی باقی مانده است. اگر شما در حال رفتن به سرمایه گذاری هزار نفر به حمل اکسیژن دستگاه مطمئن شوید که شما یک بیت از بیمه با گارانتی.

بنابراین ارزش آن را خرید و یا سپرده های قابل حمل اکسیژن و متمرکز کننده? کاملا به عنوان طولانی به عنوان شما انجام مشق شب خود را قبل از خرید خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *