اسباب بازی و لباس را تشویق می کند بازی تخیلی

[ad_1]

یک کودک's تخیل چیزی است که به تشویق و ارزشمند است. کودکان یادگیری بسیاری از مهارت ها را از طریق تخیل از بازی مستقل, تعاملی, بازی, زبان و مهارت های شناختی به نام چند. اسباب بازی و لباس فوق العاده راه اجازه می دهد تا کودک خود را به خواب و عمل کردن همه نوع از ماجراهای سرگرم کننده است.

وجود طیف گسترده ای از اسباب بازی های موجود خود را به منظور افزایش تخیلی تجارب که برخی از آنها عبارتند از; پخت و پز و پخت, اسباب بازی, لباس تا بازی بازی های لباس, باغبانی, اسباب بازی, خانه داری, اسباب بازی, پول و بانکداری, مجموعه, جاسوسی آیفون, اسباب بازی, ابزار و عروسک.

کودک شما احتمالا به تماشای شما آماده سازی و پخت و پز وعده های غذایی روزمره است. وجود دارد بسیاری از پخت و پز و پخت اسباب بازی در دسترس است که اجازه می دهد تا کودک خود را برای ساعت از سرگرمی. برخی از این اسباب بازی فوق العاده تولید شده هستند; سبد پیک نیک (با بازی نان و پنیر و کاهو و هات داگ و مستی و سس گوجه فرنگی و ذرت در چوب بلال و غیره.), نانوایی مجموعه, پلاستیک, مواد غذایی, مجموعه طیف گسترده ای از چای در گلدان مجموعه, گلدان و تابه ظروف غذاخوری مجموعه (کامل با صفحات, ظروف و کاسه و فنجان) و قهوه مجموعه. آن's آسان برای کودک خود را برای راه اندازی خود را کمی خیالی آشپزخانه با اجاق که در واقع پخت کوکی ها کار مینی یخچال و فریزر و پلاستیکی یخچال و فریزر, مایکروویو و اجاق کباب,'s و توستر. خرید کوچک بازار کامل با پلاستیک, فروشگاه آیتم ها و پول نقد خریداری می شود همراه با توپ آدامس ماشین آلات و sno-مخروط ماشین آلات لیست واقعا بی پایان است.

لباس تا بازی بازی های مورد علاقه در میان تمام سنین از کودکان که آیا آن's پانسمان تا در پدر's بیس بال یکنواخت یا با داشتن سرگرم کننده با مامان,'s گنجه. وجود انواع زیادی از همه نوع از انواع مختلف از لباس و ماسک و لوازم جانبی را برای کودکان به را انتخاب کنید از. لباس های آمده در طرح های چنین به عنوان مامور اتش نشانی و پلیس با لباس, دکتر و دامپزشک لباس, مهندس, لباس سحر و جادو کلاه شنل و دستکش, لباس پیشخدمت لباس cherubs شیاطین و جادوگران رقاصه و محبوب ترین شخصیت مناسب با capes و عضلات سینه به نام چند. لوازم جانبی بزرگ مانند تاج, تاج, مجموعه شمشیر نینجا, نور, شمشیر, گاوچران, کلاه, کیف پول کامل با کلید و تلفن همراه و کیت پزشکی و سحر و جادو کیت می توان یافت. لباس تا بازی اجازه می دهد تا کودک خود را به استفاده از تخیل خود را در یک راه سرگرم کننده از طریق نقش بازی و بازیگری از ماجراهای.

برای تمام جوان, هوای آزاد, محوطه سازی علاقه مندان وجود دارد فوق العاده باغبانی ابزار و لوازم جانبی در دسترس است. کمی چرخ ساخته شده در پلاستیک و فلز طرح (کوچک فلزی طرح نگاه و کار و همچنین بزرگسالان همتایان) هر دو مفید در از بین بردن خاک و علف های هرز و ماسه در اطراف حیاط. فلزی و پلاستیکی سطل باغبانی, آبیاری, قوطی کوچک باغبانی مجموعه (کامل با چنگک جمع کردن بیل و فلوت) باغبانی پیش بند باغبانی totes با دانه های (مینی حمله بیل ماله و سطل) باغبانی با چنگک جمع کردن بیل و باغبانی دستکش نیز می توان خریداری کرد. دیگر شایان ستایش باغبانی مجموعه شامل کشاورزان دانه و پری کوچک کلبه آماده برای کاشت در اطراف.

احتمالا تنها زمان کودک شما لذت بردن از خانه داری است که زمانی که آنها جوان هستند. اکثر کودکان به نظر می رسد به عشق کمک به مامان یا بابا با تمیز کردن و ساده کارهای خانگی. با این گفته شما'll پیدا کردن بسیاری از وسایل خانگی, اسباب بازی برای نگه داشتن فرزند خود را مشغول و سرگرم برای ساعت ها در پایان. خلاء, تمیز کردن مجموعه (کامل با جارو مبس (مبس) دستکش و سطل) صحبت کردن اتو و اتو کردن هیئت مدیره, کار, ماشین آلات دوخت و شستشوی لباس چند تا از این موارد یافت می شود.

تشویق و راه سرگرم کننده برای کمک به کودکان درک اولیه در مورد چگونه پول کار می کند این است که آنها را با پول و بانکداری اسباب بازی و بازی. وجود دارد انواع مختلفی از ثبت پول نقد در دسترس کامل با بازی پول جعلی, کارت های اعتباری, قیمت اسکنر, قیمت بررسی میکروفن و خروجی ارائه فرصت های یادگیری برای چند مهارت از مهارت های حرکتی مهارت های ریاضی و مهارت های شناختی.

امروز بیشتر وجود دارد جاسوسی آیفون اسباب بازی در دسترس تر از همیشه قبل از. وجود دارد جاسوسی شنوندگان (اجازه می دهد کودکان به گوش دادن در اتاق دیگر و یا برای استفاده به عنوان بلندگو), کارآگاه, مجموعه مینی صفحه کلید فرستنده به کودکان اجازه می دهد برای ارسال پیام های متنی به یکدیگر جاسوسی عینک motion detector مجموعه با مادون قرمز سنسور دوربین های جاسوسی موجود در عینک های آفتابی و یا سبک بند (کامل با فیلم واقعی) و دستگاه مخابره فیلم ناطق. جاسوسی قلم با انواع گزینه های از فعال حرکت آلارم چراغ قوه و ذره بین ، این اسباب بازی نه تنها به ارائه ساعت از سرگرمی است اما اسباب بازی مانند حرکت آشکارسازهای و سنسورهای مادون قرمز به کودکان آموزش پایه الکترونیک مهارت.

کودکان و نوجوانان عشق را به انجام همه چیز در اطراف خانه درست مثل پدر یا مادر به خصوص هر چیزی برای انجام با ابزار. تکمیل مجموعه ابزار برای کودکان در دسترس هستند با ابزار تسمه سینه ابزار و جعبه ابزار. هر ابزار قابل تصور از اره سطوح بلنرس, آچار پیچ گوشتی, دریل و چکش را می توان یافت. کارگاه های آموزشی (کامل با سطل به فروشگاه ابزار) با اسب های کاری و میز کار می تواند پایه ای برای همه فرزند خود را's ساختمان ماجراهای. و برای زمانی که کودک خود را سرمایه گذاری در خارج از منزل برای انجام این کار وجود دارد مینی کار, چرخ هرز طرمرس ریسمان با چنگک جمع کردن بیل زمینی اره های زنجیره ای (با جلوه های صوتی) و برگ دمنده به تکمیل این کار است. البته شما'll می خواهید تا مطمئن شوید که آنها همیشه پوشیدن کلاه سخت.

در نهایت یکی دیگر از محبوب بخشی از سرگرمیها استفاده از عروسک. عروسک را می توان در دست عروسک خیمه شب بازی انگشت های دست نشانده داخل عروسک نوزاد عروسک خیمه شب بازی pop-up و عروسک خیمه شب بازی طرح است. همراه با عروسک وجود دارد عروسک و لوازم جانبی فوق العاده عروسکی تئاتر برای اضافه کردن به سرگرم کننده است. هیچ پایان دادن به در دسترس عروسکی طرح از شخصیت های کارتونی, فانتزی, (جادوگران) مردم و حیوانات (آبزیان, پرندگان, حشرات, دایناسورها, سگ, مزرعه حیوانات, ماهی و قورباغه به نام تنها چند). شما و کودک شما هم می توانید یک تئاتر عروسکی و یا خرید یکی از بسیاری از عروسکی تئاتر ارائه شده از رومیز تئاتر طبقه ایستاده راهرو و عروسک خیمه شب بازی تئاتر. Pop-up عروسک یک راه سرگرم کننده را به بازی زیرچشمی نگاه کردن-a-boo با یک کودک و یا مخفی کردن و به دنبال. عروسک های خیمه شب بازی هستند یک راه عالی برای ارتباط برقرار کردن و تخیلی بازی با کودک خود.

بازی تخیلی است که بخش مهمی از بازی است. ایفای نقش و لباس اجازه می دهد کودکان به آزمایش با نقش های مختلف از مردم آنها را مشاهده کند. اسباب بازی ها و لوازم جانبی است که در اطراف کودک خود را به اجازه دهید آنها را شناسایی و با شخصیت های مختلف و سعی کنید از داخلی های مختلف نقش. خیالی بازی کمک می کند تا کودکان برای تنظیم بیشتر به راحتی به چالش های جهان روزمره ما.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *