اثرات استفاده از مواد چرم ابزار و مواد در سلامت فرد

[ad_1]

چرم به عنوان مواد اولیه و همچنین به عنوان ابزار و مواد و تکنیک های مورد استفاده برای تولید آن می تواند مشکلات جدی را برای فرد. چرم هنرمند باید تلاش برای جلوگیری از اثرات این خطرات بهداشتی. برخی از این اثرات است که ابزار و مواد و تکنیک ها در leatherwork می تواند در فرد مورد بحث در این مقاله است.

1. چرم مواد شیمیایی – مواد شیمیایی برای درمان چرم بسیار خطرناک هستند به یک's سلامت. آنها حاوی رزین اپوکسی که ممکن است باعث حساسیت پوست تماس و توسعه آلرژی. این همان مواد شیمیایی که در معرض چشم نیز می تواند باعث سوزش بنابراین اقدامات احتیاطی باید اعمال می شود زمانی که آنها استفاده می شود. پس از آنها استفاده می شود و چرم و مواد شیمیایی را به درستی دفع. زمانی که آنها پیدا کردن راه خود را به رودخانه ها و رودخانه دیگر بدن آنها از بین بردن موجودات آبزی و آبزی محیط زیست به عنوان یک کل. بنابراین مناسب تکنیک های یکبار مصرف استفاده شود.

2. مواد سمی – بسیاری از مواد مورد استفاده برای leatherwork سمی هستند یا مضر. آنها می تواند کوتاه مدت یا دراز مدت پیامدهای بهداشتی در فرد است. مراقبت مناسب باید انجام شود زمانی که آنها استفاده می شود.

3. چرم ابزار – ابزار مورد استفاده برای leatherwork می تواند باعث آسیب های جدی به فرد زمانی که آنها نه به خوبی. اما اگر این اتفاق می افتد که فرد به مشورت واجد شرایط پرسنل پزشکی برای درمان فوری است. اگر بی درنگ اقدامات گرفته شده پس از دریافت کاهش از این ابزار فرد آسیب دیده می تواند قرارداد کزاز.

4. چرم دود و رنگ – استنشاق دود و رنگهای استفاده شده برای دکوراسیون و اتمام leatherworks بسیار خطرناک به یک's سلامت. آن می تواند منجر به مشکلات تنفسی و سایر اختلالات سلامت. بهتر است برای پوشیدن بینی ماسک هنگام استفاده از این دود و رنگ در محصولات.

5. خورنده و مواد – مواد خورنده مانند اسید و مواد قلیایی استفاده می شود برای leatherwork می تواند رو به زوال و از بین بردن پوست هنگامی که آن را در تماس با آن و در نتیجه سوختگی های جدی. لباس های محافظ و دستکش و چکمه های کهنه می باید قبل از استفاده از این مواد مضر است.

6. مصرف – این اشاره به تماس است که مواد و ابزار در leatherwork می توانید با دهان. هنگامی که این مواد مضر را وارد کنید یک's دهان می تواند باعث بیماری های متعدد است. برای جلوگیری از این, چرم, هنرمند باید به طور کامل شستشو خود را و یا دست خود را کاملا با آب و صابون پس از کار.

راه های مختلفی وجود دارد که صنعتگران در leatherwork اتخاذ می تواند به بهبود زندگی فردی و بهداشت محیط. این دارای مزایای مختلف به عنوان ما در حال حاضر مورد بحث است. برخی از راه هایی برای بهبود شخصی و بهداشت محیط برای چرم صنعتگران و leatherwork محیط زیست عبارتند از:

1. تهویه — leatherwork استودیو باید به خوبی تهویه مناسب با تعداد قابل توجهی از رسانه ها و ویندوز اجازه می دهد تا گردش آزاد هوا. فرآیندهای مانند رنگرزی و سنباده انجام شود باید در داخل خانه بلکه آنها باید اجرا می شود خارج. این امر کاهش تمایل از استنشاق دود و مواد شیمیایی سمی.

2. استفاده از تجهیزات حفاظت فردی – کارگران در یک leatherwork استودیو یا شرکت باید همیشه و در همه زمان را با استفاده از ابزارهای حفاظتی در دسترس هر زمان که آنها در محیط کار. قبل از شروع کار, چرم, هنرمند است برای قرار دادن بر روی این لباس های محافظ و تجهیزات. مقاوم در برابر مواد شیمیایی دستکش کهنه می باید قبل از استفاده از مواد خطرناک مانند اسید و رنگ و مواد شیمیایی. هرگز رسیدگی به این مواد با دست خالی پس از انجام آن متحمل خطرات جدی در سلامتی. پوشیدن ماسک یا بینی ماسک برای جلوگیری از استنشاق دود حاصل از آنها. عینک ایمنی عینک ایمنی و باید پوشیده شود برای محافظت از چشم هنگام سنباده چرم یا هنگام پاشش ،

3. ذخیره سازی, حمل و نقل و دفع مواد هنر – همیشه اطمینان حاصل شود که ضایعات مواد به درستی دفع. خوب خانه داری شیوه باید اجرا و اعمال در leatherwork استودیو. شستن دست با آب و صابون باید با توجه به نگرانی جدی پس از انجام یک کار در leatherwork حتی اگر دستکش پوشیده بودند قبل از اینکه کار انجام شد. تمیز کردن دوره ای تمرینات باید سازمان یافته برای خلاص کردن مواد زائد و گرد و غبار است که ممکن است به دام افتاده در گوشه استودیو. همچنین قادر به رسیدگی خورنده و دیگر مواد مضر و مواد در leatherwork به پشتکار مطالعه فیزیکی و خواص شیمیایی از مواد مضر است. سمینارها و کارگاه های آموزشی باید برگزار شود گاهی به پهلو به پهلو کارگران در روش های مناسب ذخیره سازی, حمل و نقل و دفع leatherwork مواد.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *