اتحاد جهانی شدن کمک کورونا ویروس به سرعت در حال گسترش?

[ad_1]

وجود یک اسطوره است که در بسیاری از نقاط جهان است که به دلیل جهانی شدن Covid-19 ویروس می تواند به راحتی گسترش و تاثیر بسیاری در سراسر جهان است. اگر چه این ممکن است درست است که به دلیل سریع فاصله پوشش های هوا و آب و دیگر منابع این بیماری گسترش تخمگذار کل سرزنش جهانی شدن اشتباه است. وجود دارد بسیاری از موارد در تاریخ که در آن شیوع گسترش یافته و باعث از بین رفتن جان انسان ها در میلیون ها نفر قبل از حمل و نقل هوایی و حتی وجود داشته است. در این مقاله در اتحاد جهانی شدن کمک کورونا ویروس به سرعت در حال گسترش اجازه دهید ما در جزئیات.

محدود کردن جهانی شدن – چه ایده ؟

پشتیبانی از deglobalization می خواهید برای ساخت دیوار مانند دیوار بزرگ چین و محدود کردن سفر و مسافرت کاهش تجارت بین کشورها. بله در این زمان از تاج بحران آن است که نیاز به قرار دادن موقت قرنطینه اما مدت زمان طولانی پیامدهای جداسازی میان کشورها می تواند باعث فروپاشی مالی. در کوتاه ترین عامل مورد نیاز در زمان حاضر است همکاری میان همه کشورها و نه انزوا.

تاریخچه و شیوع

شیوع مانند طاعون و آبله های کوچک را نابود کرده اند بسیاری از تمدن ها در سراسر جهان است. وجود دارد زمانی که مردم استفاده می شود به ترک تمام شهر و روستاها حرکت به یک مکان جدید برای شروع یک زندگی جدید است. در سنین باستان وجود دارد مناسب وسایل حمل و نقل مانند کشتی ها و هواپیما. اما هنوز هم شیوع اتفاق افتاده است. برای مثال فقط متوجه مرگ سیاه اپیدمی قرن 14. مرگ و میر می آید به میلیون ها نفر از کشورهای حق از غرب اروپا به شرق آسیا است. نزدیک به بیش از 19 میلیون نفر جانشان را از دست دادند.

آن را در 1520, آبله های کوچک آغاز شده و در آمریکای مرکزی و محو نزدیک به یک چهارم از بومی خود جمعیت.

کشنده آنفولانزا آغاز شده و در سال 1918 و گسترش به بسیاری از گوشه و کنار جهان است. کل جمعیت از دست داده بود 100 میلیون. در مقایسه با زمانی که برای زندگی از دست رفته در جنگ جهانی اول تلفات بیشتر است.

چگونه اجداد ما در مواجهه با یک بیماری همه گیر

به صداقت آنها سعی کردند هر اندازه گیری و روش کنترل این بیماری همه گیر. بسیاری از روش غیربهداشتی و نه نتایج خوبی به ارمغان بیاورد. برخی از فرهنگ ها با تکیه بر خرافات و فکر این بیماری همه گیر بود و لعن و نفرین و یا مجازات از خدایان است. در برخی از کشورها افراد سالم استفاده می شود به انتقال به مکان های دیگر پشت سر مرده بیمار و سزاوار دام است. نیز وجود دارد که اثبات قربانی کردن انسان برای دلجویی از خدایان به عنوان وسیله ای برای دفع این بیماری همه گیر.

آیا این اقدامات به دنبال آن در سالهای اخیر برای مبارزه با هر بیماری همه گیر?

اگر چه شیوع آیا همچنان به عقب سر خود را در هر حال حاضر و پس از آن روند بهداشت و پاکیزگی را برای کمک به جلوگیری از تلفات. دلیل اصلی برای میلیون ها نفر از مرگ و میر در سنین بود که با توجه به این واقعیت اجداد ما را درک نمی کنند این بیماری و دلایل آن گسترش بسیار سریع است.

در دوران اخیر یک ویروس گسترش می تواند در عرض چند ساعت به تمام نقاط جهان, حسن نیت ارائه میدهد مسافرت هوایی. اما هر بیماری همه گیر نمی خواهد علت مرگ و میر در میلیون ها نفر به دلیل تبادل اطلاعات است. بهترین دفاع از بشریت در برابر هر گونه بیماری در سال های اخیر زمان است که اطلاعات را در قالب تجزیه و تحلیل علمی پزشکی پیشگیری و آمادگی در اولین.

آن را در 1900s که متخصصان طب از هر کشور گرد هم آمدند و رد و بدل اطلاعات در مورد بیماری ها در هر کشور است. سپس واکسیناسیون برنامه های آغاز شده در مقیاس جهانی است. با تشکر از تلاش های صادقانه این دارو حرفه ای برخی بسیار مسری بیماری هایی مانند آبله های کوچک به طور کامل حذف به عنوان اوایل به عنوان سال 1979.

در روز قبل آن را دشوار است برای جمع آوری نمونه از افراد مبتلا بدون اینکه آلوده. در حال حاضر با آخرین تجهیزات پزشکی در قالب دستکش و ماسک صورت حرفه ای به راحتی می توانید جمع آوری نمونه تجزیه و تحلیل شناسایی و سپس نشان می دهد این درمان ممکن است در فرم از آنتی بیوتیک است. افراد در این سنین می تواند به تعیین علت بیماری هایی مانند سیاه مرگ و درگذشت در میلیون است. اما زمانی که تاج شیوع اتفاق افتاده است متخصصان پزشکی در زمان کمتر از 15 روز به شناسایی ویروس آن ژنتیک و راههای ممکن برای شناسایی مردم تحت تاثیر قرار داده و آنها را در انزوا و جلوگیری از گسترش این بیماری در مقیاس بزرگ است.

آنچه شما یاد بگیرند که از تاریخ شیوع?

بسیار واقع جهانی شدن باعث شده است که بسیاری از مرگ و میر ثابت است اشتباه یک بار دیگر. بدون مناسب حمل و نقل و بسیاری از بیماری های همه گیر ایجاد می شود میلیون ها نفر از مرگ و میر در زمانهای گذشته است.

واقعی حفاظت در برابر هر گونه بیماری همه گیر است که این کشور برای اولین بار آسیب دیده باید به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این بیماری به کشورهای همسایه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در این وضعیت آن است که اعتماد و درک متقابل است که اهمیت زیادی در جلوگیری از گسترش بیماری است. تمام کشورهای دیگر نیز باید دست کمک به گسترش به کشور آسیب دیده. امروز با کرونا ویروس ساخت ضرب وشتم سراسر جهان, چین به کشورهای درس در مورد ویروس.

همکاری نیز اجباری زمانی که کشورها سعی کنید بهترین خود را به محدود کردن سفر از شهروندان کشورهای دیگر در طول یک بیماری همه گیر. اگر کشورهای اعتماد نیست و هر یک از دیگر و سپس اطلاعات در مورد بیماری بی فایده می شود.

در قرن گذشته جنگ علیه آبله های کوچک برنده شد زیرا هر کشور شرکت کننده در برنامه واکسیناسیون. اگر یک کشور شکست خورده بود در خط سقوط سپس آبله های کوچک خواهد باقی مانده اند و منتظر لحظه مناسب برای حمله به. اما این اتفاق رخ نداد.

لطفا توجه داشته باشید, کل نوع بشر در سالهای اخیر و نیاز به ایجاد یک مرز روشن خط. آن است که بین کشورها و ملت ها. اما این خط نیاز به قرار داده می شود به وضوح بین انسان ها و ویروس ها. ویروس ها است که باعث مرگ و میر در سال های اخیر آمده اند از حیوانات به انسان است. برای مثال ویروس ابولا. بنابراین جوامع در سراسر جهان باید در توضیح اقدامات ایمنی و احتیاطی. و یا دیگری در هر حال حاضر و پس از آن خط مرزی بین ویروس و مرد شکسته خواهد شد چرا که از یک انتقال است. سپس کل نژاد بشر تبدیل خواهد شد اردک نشسته جدید شکارچی ویروس.

با محتوا در بند پیش از برخی حقایق نیز باید گرفته شود در نظر گرفتن. وجود دارد برخی از فرهنگ ها در جهان که در آن مردم هستند و نه حتی آگاه در مورد خدمات بهداشت و درمان اولیه. این افراد ممکن است به اهداف از انتقال.

پس از آخرین نیم قرن علم پزشکی است بشود خود را برای دیدار با چالش های همه گیر. وجود کل ارتش در قالب حرفه ای پزشکی, پرستاران و دیگر کارکنان به گشت جهان و حفاظت از هر گونه بیماری همه گیر.

چه عوامل اصلی است که می تواند کمک به یک اپیدمی گسترش سریع تر است ؟

درست است که ما باید تمام امکانات پزشکی اما کشورها از دست داده اند و اعتماد به یکدیگر است. در برخی از کشورها سیاستمداران فاسد نمی ارائه کمک های مالی به موسسات پزشکی و مانع رشد و پژوهش است. وجود دارد یک بخش از جامعه که اعتماد علمی پزشکی مشاوره و انجام زندگی خود را طبق اراده خود. همه این عوامل می تواند منجر به گسترش بیماری در میان بسیاری از کشورها است.

نتيجه گيری

اجازه دهید ما امیدواریم که که تاج ترساندن را ترویج اعتماد بین کشورها. اجازه دهید ما تمرکز بر روی مبحث – اتحاد جهانی شدن کمک کورونا ویروس به سرعت در حال گسترش. این یک درد مقعد, درس, اما اجازه دهید ما به نوبه خود این رویداد ناگوار به یک فرصت برای ایجاد پیوند بین کشورهای قوی تر است. برادری بین دو کشور می تواند کل نژاد بشر موضع قوی در برابر هر فاجعه (طبیعی یا مرتبط با سلامت). اجازه دهید ما را حل و فصل برای عبور این سیاره در صورت نیاز هر زمان به مبارزه با یک تهدید است که می تواند تهدیدی برای کل نژاد بشر است.

در حال حاضر اجازه دهید ما دعا در دل ما برای قدرت عالی برای نجات این مادر زمین از تاثیر کرونا ویروس.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *