ابزار های بسیاری از فصاد

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از ابزارها و برنامه های مورد استفاده توسط phlebotomists در پزشکی مدرن محیط زیست است. وظیفه اصلی یک فصاد به رسم خون و یا انجام آنچه که به نام رگ. پس از گرفتن خون از بیمار فصاد برچسب ظرف شیشه ای به سند نمونه و باعث می شود همه مربوط به سوابق قبل از خون خاموش می رود برای تجزیه و تحلیل و یا انتقال. به منظور انجام این وظایف فصاد باید با استفاده از انواع ابزار. وجود ابزار های مختلف و نرم افزار های مورد استفاده در آموزش از phlebotomists به عنوان به خوبی.

ابزار اصلی مورد استفاده در یک فصاد روزانه کار:

– چسب نواری-ایدز گاز اسفنج & نوار کاست

– تخلیه مجموعه لوله

-ماسک صورت

– لباس شب

– سر کلاه

– دارنده/آداپتور

– سوزن اختیار واحد

– فرم سفارش

– سترون رگ سوزن

– تورنیکه

– وینیل یا دستکش

دستکش, سر کلاه و لباس شب مهمی از مجموعه ای از ابزارها برای phlebotomists. این لازم است برای حفاظت بهداشتی – به خصوص دستکش که باید جایگزین پس از استفاده برای هر بیمار است. آزمایشگاه پالتو یا لباسهای نیز لازم است برای هر کسی که دست زدن به خون یا دیگر مایعات بدن به خاطر اهداف بهداشتی. لباسهای جایگزین برای بیماران جدید نیز هست.

سوزن مهم ترین ابزارهای مورد استفاده توسط phlebotomists و آن را کاملا اجباری که سترون سوزن استفاده می شود هر زمان که یک بیمار جدید است که با داشتن خون کشیده شده است. های مختلف وجود دارد سنج از سوزن برای مشاغل مختلف. سوزن باید به دقت دفع با استفاده از اختیار واحد پس از هر بار استفاده مطمئن شوید نه به شکستن و یا خم شدن سوزن. پس از رسم خون و دفع سوزن phlebotomists باید با استفاده از فرم سفارش و یا مصادره به شناسایی مجموعه لوله با نام بیمار, دکتر, چه نوع از نمونه آن است و آنچه در آن است در حال آزمایش است.

دیگر حجامت ابزار شامل گیتس دارندگان و یا آداپتور گازهای اسفنج باند و نوار. گیتس استفاده می شود برای جلوگیری از خونریزی و یا کنترل جریان خون را در لوله آزمایش و دارندگان و یا آداپتور اتصال نمونه به تخلیه لوله جمع آوری. و بدیهی است که فصاد باید گاز اسفنج و چسب و در دست به پچ کردن سایت که در آن خون برداشت شد فقط گرفته شده برای جلوگیری از هر گونه خونریزی بیشتر.

تمام این ابزار و برنامه های مورد استفاده توسط phlebotomists ضروری برای این کار است. یک فصاد باید آموزش دیده و آماده برای استفاده از تمام این قطعات و یا تجهیزات همه در حالی که با تمرکز بر مراقبت از بیمار است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *