ابراز – مبهم جرم

[ad_1]

من در روند انجام یک بررسی برای پیدا کردن آنچه زنان's واکنش ها نسبت به تبادل و به نمایش گذاشتن. در حالی که آن هنوز در اوایل روز یک چیز پدید آمده است: زنان می خواهید بدانید که چرا مردان آن را انجام دهد.

متاسفانه حتی مردان می تواند به آنها بگویید که به دلیل ابراز نظر می رسد مبهم جرم.

مبهم تعریف شده توسط این دیکشنری به عنوان گیج کننده, مبهم, مرموز, غیر قابل توضیح, گیج کننده مثل یک معما و غیره و این تعریف متناسب با ابراز مانند یک دستکش.

یکی از گیج کننده ترین ویژگی های عمومی است که آنها در بیشتر قسمت های تخریب شود و “سرخی” آنها اغلب تصور می شود.

آنها در واقع بالاتر از حد متوسط در هوش بریت. J. Psychiat. 1960, 115, p339 حدود دو سوم ازدواج ( J. Behav. پرسم. & Exp. Psychiat., جلد 17, No3 p200 ) بسیاری از آنها را کودکان و آنها کار با اکثر آنها خوب داشتن سوابق کار ( علائم آسيب شناسی روانی, Charles G. Costello, ed., John Wiley & Sons, دهه 1970, p563 ). به عبارت دیگر به غیر از خود را عادت خود قرار گرفتن در معرض آنها مانند هر کس دیگری حتی شاید بیشتر از آن.

در واقع می گوید جیمز Witzig, MS ( آمریکایی J. از Psychiat., 125: 2 اوت سال 1968 p78 ) “گروه ما در حال صحبت کردن در مورد (تبادل) که با میانگین هوش و قدرت که از لحاظ جسمی قادر و فکری قادر به برنامه ریزی … یک عاشقانه … اگر این چیزی است که آنها می خواستند. ”

به عبارت دیگر در اینجا ما باید یک گروه نسبتا بزرگ گروه در واقع) از مردانی که می, دادگاه, زنان, ازدواج با آنها, بالا بردن یک خانواده پایین نگه داشتن شغل خوب و غیره و در عین حال آنها هنوز هم این اصرار را در معرض خود را به غریبه ها . آن't اضافه کنید.

یکی دیگر از baffling جنبه مشکل این است که چرا بسیاری از خیابان را چند اگر هر گونه اقدامات احتیاطی در برابر تصرف? آنها'll انجام آن از اتومبیل های خود را که در آن مردم می توانند خود را با خواندن تعداد صفحات; آنها'll آیا آن را از خانه های خود را, بنابراین مردم می دانند که آدرس خود را; آنها'll انجام آن در همان زمان در همان محل به طور منظم نتیجه گیری جذب فوق العاده آسان است. یک گزارش می گوید از یک نمایش دهنده که در معرض خود را در خارج از یک ایستگاه پلیس ( علائم آسيب شناسی روانی, Charles G. Costello, ed., John Wiley & Sons, دهه 1970, p561 ) تشکیل شده ملاحظه صرفه جویی در پلیس زمان و مشکل از چیدن او را در خانه اش.

آن است که معمولا تصور می کردند که دلیل این امر این است که تبادل می دانم که آنها در حال انجام اشتباه و ناخودآگاه می خواهید به گرفتار شود. اما که نمی مربع با حقایق. واقعیت این است که انواع دیگر از مجرمان (دزدان muggers قاتلان و غیره) هر احتیاط برای جلوگیری از گرفتن اما نه چندان تبادل. یک بار دیگر آن را اضافه نمی کند.

و که's تمام نمی شود. این رازآلود از عمل ترکیبات هنگامی که شما در نظر بگیرید که بسیاری از تبادل نیست دست آوردن تناسلی ارضاء افشای خود ( Amer. J. Psychiat., 125: 2 اوت سال 1968 p181 ).

شاید حتی بیشتر گیج کننده است این واقعیت است که قانون از قرار گرفتن در معرض استفاده نمی شود برای شروع اجتماعی و یا تماس جنسی ( بریت. J. پزشکی روانشناسی, 1979, 52, p65 ). در واقع اگر زن در پاسخ جنسی با یک اورتور از خود به نمایش دهنده خواهد فرار ( علائم آسيب شناسی روانی, Charles G. Costello, ed., John Wiley & Sons, دهه 1970, p562 ).

گیج کننده است در واقع. ابراز نظر می رسد به یک sex جرم بدون sexیک تغییر ناگهانی از طبیعت انسان است اما با این وجود ارزش تحصیل دلیل به عنوان Ismond روزن سردبیر جنسی انحراف ( Oxford University Press, 1979, p145 ) ، “پدیدارشناسی از نمایشی عمل پیچیده و شگفت انگیز یک, کامل درک که می تواند سرنخی برای بسیاری از فرآیندهای تا کنون غیر قابل توضیح. ”

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *