آیا شما تا کنون دیده رابین گریه?

[ad_1]

به طور معمول آن را به من طول می کشد حدود 30 ساعت به علاوه به سفر از خانه در چمن دره کالیفرنیا به Freetown, Sierra Leone. از آنجا که بسیاری از شرکت های هواپیمایی را لغو تمام پروازها به مقصد سیرالئون من تا به حال به پرواز به واشنگتن دی سی و توقف به مدت سه ساعت. من پس از آن با هواپیما به بروکسل, و تا به حال توقف از 14 ساعت در بروکسل. سپس به Casa Blanca, نوشیدنی با روح بوگارت (من ترجیح می دادم که اینگرید) و نشستن در آنجا به مدت پنج ساعت در یک فرودگاه شلوغ بخش با بازگشت سیرا Leoneans. پس من پرواز به مدت چهار ساعت بیشتر به سیرالئون با یک پسر کنار من که بعد از سرفه کردن طوفان قرار داده و در صورت ماسک و دستکش های لاستیکی. در نهایت پس از رسیدن به Freetown, فرودگاه, فرودگاه امنیت بود ما شستن دست ما در آب سرد و سپس در زمان ما متوسط.

پس از پر کردن یک پزشکی, پرسشنامه, من قادر به گرفتن بر روی اتوبوس است که شما طول می کشد به 15 نفر کشتی برای عبور از این خلیج به فریتاون. نمی't شما می دانید آن مرد دیگری نشسته در کنار من قرار می دهد و در یک ماسک و دستکش. در حال حاضر در این کشتی می توان آن را خشن, آب و هر کس در قایق می پوشد یک ژاکت زندگی … همه به جز آن مرد با ماسک و دستکش! آن زمان من بیش از 46 ساعت برای سفر به فریتون

من به شما بگویم این به این دلیل به عنوان شما را به خوبی ممکن است تصور کنید که یک فرد مبتلا به ابولا همچنین می توانید سفر خود را از طریق تعدادی از کشورها در تماس با بسیاری از مردم و زمین چه کسی می داند از کجا و با چه اگر هیچ گونه محدودیت. ایده ممنوعیت سفر به غرب آفریقا باعث می شود ما احساس بهتر است و نیت خوب اما ضعیف فکر کردن. حتی در سیرالئون زمانی که دولت قرار داده و برخی از روستاهای تحت قرنطینه و متعدد در جاده چک, مردم هنوز هم در سمت چپ روستاها در مسیرهای پیاده روی و رودخانه و راه خود را به فریتاون.

برای اجرای ممنوعیت سفر خواهد نیاز به یک صد هزار سرباز. ایده بهتر است برای ارسال یک هزار و پزشکی مردم و تجهیزات و دارو همراه با واجد شرایط بیماری های عفونی کنترل شخصی است. به عنوان.از یک طرف توجه مردم SL بدانم که چه مقدار از نیروهای ما در سیرالئون است. آنها از من بپرسید اگر ما در حال آماده سازی برای جنگ است. آنها احساس می کنند که نیروهای صادقانه اما هدر رفته در ماموریت خود را. به من گفته بودند که توسط یکی از دوستانم که در آنجا بود که با وجود ابولا نیروهای نظامی بودند در تعقیب زیبا از سیرالئون.

فردا من پاس سفر که به من اجازه می دهد به حرکت در اطراف هر نقطه در کشور است. من می خواهم به کنما و Kono. من مشتاقانه منتظر به درایو به Kono آن است که تنها 200 کیلومتر و آخرین 75 مایل طول می کشد صرف 9 ساعت برای دریافت وجود دارد ..

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *