آلوده بافت وکلا – پزشکی بافت خدمات رسوایی – بافت آلوده دعاوی

[ad_1]

وحشتناک هرج و مرج ایجاد اغتشاش توسط پزشکی بافت خدمات همچنان به کوه به عنوان مقامات پزشکی و محققان پلیس جمع آوری و مورد خود را در برابر نیوجرسی مبتنی بر بافت عرضه شرکت. جنایات مرتکب شده توسط BTS و شرکای اصلی آن Michael Mastromarino و یوسف Nicelli تقریبا فراتر از درک بشری است. این دو متهم با استفاده از شرکت خود را به سرقت دریچه های قلب بافت پوست تاندون ها و استخوان نمونه از جسد در خانه های مراسم تشییع جنازه اغلب بدون اجازه و بدون غربالگری مناسب برای بیماری هایی مانند هپاتیت و سفلیس و ایدز و اچ آی وی.

بیشتر اضافه کردن به خوفناک اتهامات علیه BTS است که بسیاری از بافت های جمع آوری شده از قربانیان انجام شد و بدون مستندات مناسب و یا هر گونه اسناد و مدارک ندارند. به منظور مشروع برداشت بافت از اهداکنندگان بافت بانک ها باید با ارائه کپی از گواهی مرگ نشان می دهد که این قربانیان از علل است که نمی خواهد باعث آسیب به گیرنده و آن شخص و یا خانواده خود اجازه داد برای حذف بافت.

مقررات تاسیس توسط سازمان غذا و دارو دستور که همه بافت نمونه ها باید همراه با یک نمونه خون از اهدا کننده به منظور آزمایش برای هر بیماری مسری. BTS گفته می شود نه تنها جایگزین نمونه خون برای بافت از منابع آلوده اما حتی با استفاده از همان خون برای چندین بافت. هر prescreening برای بیماری است که در نتیجه غیر قابل اعتماد است.

BTS رفت و به طول های شدید به سرقت بافت به فروش یک میلیارد دلاری یک سال و بافت میباشد. کارگران در BTS گفته می شود در زمان بافت از جسد کمتر-از-ماندگار اهدا کنندگان و جعلی و یا پنهان مرگ گواهی به منظور آن را به نظر می رسد بافت آمد از امن منابع. بعلاوه آنها پرهیاهو سرقت طیف گسترده ای از بافت از ادراک و فهم اهدا کنندگان و حتی تا آنجا پیش رفت که به جای سرقت استخوان با لوله های پی وی سی و ارگان ها و بافت های جایگزین شد با کیسه های پیچ یا دستکش های جراحی به منظور ارائه مناسب ظاهر در باز کردن تابوت تشییع جنازه.

نه تنها پزشکی بافت خدمات بهره مندی از به طور غیر قانونی به دست آمده از اجساد آنها نیز در معرض ده ها هزار نفر از مردم نه تنها عفونت های جدی بیماری بلکه به قارچی و عفونت های باکتریایی به عنوان به خوبی. BTS حمل خود را به طور بالقوه آلوده بافت به چند سایت های توزیع در سراسر کشور از جمله خون و بافت مرکز تگزاس Tutogen پزشکی بازسازی Technologies, کوه از دست رفته بافت بانک و زندگی همراه شرکت. در ماه نوامبر سال 2005 پزشکی غول Medtronic به تنهایی دریافت 13,000 گرافت از BTS و کاشت بیش از 8000 آنها.

تمام گفته ها وجود دارد به طور بالقوه 25,000 آلوده بافت نمونه های توزیع شده در سراسر ایالات متحده آمریکا بین ماه های ژوئن 2002 و اکتبر 2005. تقریبا هر کسی که با دریافت یک پیوند بافت بین این ماه است که در معرض خطر ابتلا به جدی و بالقوه عوارض تهدید کننده زندگی.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *