آلرژی و سردرد و سرگیجه & تهوع از کلاسیک با استفاده از مواد ضد عفونی کننده شیمیایی – دیگری در راه است ؟

[ad_1]

شیمیایی بر اساس مواد ضد عفونی کننده محصولات استفاده می شود فقط در مورد همه جا آن است که آیا در بیمارستان ها و یا به عنوان یک الکل ژل دست که کسی کنده از جیب خود در عقب اتوبوس. با این وجود شواهد نشان می دهد که به خصوص الکل بر ضد میکروبی محصولات دیگر بهترین عمل است.

بیشتر و بیشتر مردم در حال توسعه آلرژی و مردم به طور کلی شروع به سوال که آیا فازی سر آنها در حال ترک محل کار با بیش از فقط یک نشانه ای از استرس است. این باعث شده است که مردم به درخواست برخی از سوالات مهم.

برای مثال آیا شما می دانید که چگونه مضر مواد شیمیایی موجود در ضد میکروبی محصولات در واقع هستند ؟ اگر شما در شک در خواندن این مقاله را به شما بگویم که چگونه برای پیدا کردن و شما ممکن است منجر به بازنگری رویکرد خود را به کنترل عفونت.

مواد ایمنی Datasheet – هشدار به ندرت به رهبری?
اگر شما پناهگاه't و در عین حال نگاه به اثرات شیمیایی غنی از ضد عفونی محصولات شما با استفاده از می تواند بر سلامت شما را از زمان به نگاه در ایمنی مواد Datasheet (MSDS) که خود را تامین کننده است که از نظر قانونی موظف به عرضه به شما برای هر محصول.

بخش های کلیدی به نگاه 3 (خطر اطلاعات) 4 (اقدامات کمک های اولیه) و 11 (سم شناسی اطلاعات). شما ممکن است علاقه مند به دیدن جدی هشدارها و توصیه های خود را تامین شده است بی سر و صدا گفتن شما در مورد محصول:

R10 قابل اشتعال است.
R41 خطر آسیب های جدی به چشم.
R67 بخارات ممکن است باعث خواب آلودگی و سرگیجه است.
S23 انجام تنفس اسپری.
S26 در صورت تماس با چشم شستشو بلافاصله با مقدار زیادی آب و به دنبال توصیه های پزشکی.
S39 چشم بپوشید / در صورت حمایت می کند.
S51 استفاده از تنها در تهویه مناطق

همانطور که این مواد شیمیایی مضر موجود در محیط اطراف فوری خود را از طریق تمام روز به شما توصیه به پوشیدن عینک ایمنی پوشیدن ماسک ، دستکش بپوشید و تهویه اتاق – در زندگی واقعی آن را بعید است که شما زمان و یا تمایل به تکرار این مراسم قبل و بعد از دیدن هر بیمار است.

به عنوان یک نتیجه از مواد شیمیایی و ترکیبات آلی فرار (VOC's) که در حال اسپری به هوا هستند و سپس respired توسط کاربر و بیمار – این می تواند منجر به آسیب به کبد و کلیه و سیستم عصبی مرکزی و همچنین به عنوان یک لیست از سری جدی از شرایط از جمله بیماری های ریوی.

دیگر کمتر جدی عوارض جانبی عبارتند از کسانی که ذکر شده در عنوان. من صحبت می کرد به یک بیمه خدمات درمانی پرستار در مورد این مسئله و او تا به حال به این می گویند;

این عوارض همه بیش از حد معمول است. یا از آن خواهد شد شما را که رنج می برند از نوعی از سردرد و یا برخی از همکاران خود خواهد بود. آن را تعجب آور نیست زمانی که شما بوی بخارات که در آینده این محصولات'.

صنعت مقصر است ؟
مشکل نهفته است در این واقعیت است که همه موجود ضد میکروبی محصولات تولید شده از طریق همان منسوخ شیمی مبتنی بر تکنولوژی است که تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است بیش از 15-20 سال گذشته.

به دلیل موجود غول شیمیایی و دارویی شرکت ها از جمله کنترل در صنعت شده است وجود دارد کمی در راه قابل توجه و نوآوری به محصولات بیشتر کاربر پسند. شرکت های بزرگ تبدیل شده اند راضی اند و کمی واقعی نوآوری بیش از ده سال گذشته.

شده است وجود دارد روند اخیر از کم یا صفر الکل محصولات اما آنچه که تولید کنندگان در حال't واقعا گفتن مردم که آنها را جایگزین الکل با دیگر گاهی اوقات بیشتر و مضر و مواد شیمیایی مانند quats آلدئیدها یا biguindies به عنوان ماده فعال. به طوری که در برخی موارد صفر الکل محصولات در واقع بیشتر و مضر تر از استاندارد بر اساس محصولات شیمیایی. آن است که قانع کننده بازاریابی که باعث می شود شما فکر می کنید که شما خرید چیزی است که بیشتر مسئول که در واقعیت آن است که بیشتر آسیب رساندن به شما و محیط زیست است.

با وجود ظاهرا محدود پیشرفت در صنعت, سازمان های دولتی و کارشناسان صنعت هستند ملزم صنعت برای پیدا کردن امن تر و بیشتر زیست محیطی راه حل های که نیروی ممکن شرکت های موجود برای تغییر روش ها و مواد شیمیایی که استفاده می شود در فرآیند تولید. به طور فزاینده ای, بهداشت حرفه ای به دنبال دوستدار محیط زیست عفونی به عنوان کاستی از مواد ضد عفونی کننده شیمیایی در حال تبدیل شدن بیشتر دانش مشترک.

بنابراین کاربر پسند جایگزین وجود دارد ؟
خوب بله Saniswiss جدید و مستقل شرکت تاسیس شده توسط یک تیم از متخصصان بهداشت, پشتیبانی شده توسط دانشمندان مشهور است. Saniswiss محصولات ساخته شده از طریق یک جدید سازگار با محیط زیست فرآیند تولید است که با استفاده از بیوتکنولوژی به جای شیمی.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *