آزمایشگاه کت و کمدی

[ad_1]

کت آزمایشگاه دارای سابقه طولانی در annals کمدی. کسی مدت ها پیش تصمیم گرفت که یک دکتر در یک آزمایشگاه کت می تواند فقط به عنوان خنده دار به عنوان یک دلقک در آرایش و یا مستقیم مرد با پوشیدن یک دست کت و شلوار.

این درست است به خصوص برای متحرک را نشان می دهد. در دهه های متحرک نشان می دهد که بازیگران پزشکان در نقش کمدی علوفه معمولا به عنوان کمی بی منطق حرفه ای است که همیشه وجود دارد با خط خنده دار یا خنده دار تشخیص است. برای یک مثال کامل از این نوع شخصیت شما را مجبور به نگاه نه بیشتر و سپس ژولیوس هیبرت از پزشک مقیم در اسپرینگفیلد بیمارستان در آمار نشان می دهد انیمیشن سیمپسون ها.

پس از مدل بیل کازبی شخصیت در نمایش کازبی سازندگان حتی تا آنجا رفت که به دکتر هیبرت یک حقوق بازنشستگی برای ژاکت های رنگارنگ و کودکانی که شبیه کازبی را بر روی صفحه نمایش رفته است. دکتر هیبرت هوشمند است مرد اگر او تمایل به خنده و حتی در غم انگیز ترین اخبار. بسیاری از کمدی می آید از هر کمدی, تشخیص, و یا یکی از هوشمندانه-آستر متفاوت است که به صورت فرد به فرد است. او یک دکتر بلکه به نظر می رسد به عنوان یک متخصص اطفال و یک جراح (او انجام عمل جراحی بر روی هومر سیمپسون چندین بار). او به نظر می رسد به یک پدر خوب نسبتا اخلاقی (هر چند یک ابزار برای HMO مدار) و مدل مو که منعکس کننده معروف سیاه و سفید بازیگران که بسته به دهه شما او را (dreadlocks یک آقای T flattop و غیره.).

در خانواده مرد ساکن دکتر یک مقدار بیشتر بی منطق دکتر از آقای هیبرت است. او شوخی در حال اجرا است که زمانی که به تشخیص او همیشه اشاره هر آنچه که چیزهای بد در ذهن خود را قبل از وارد شدن به اطلاعات واقعی (به عنوان مثال: زمانی که گفتن پیتر گریفین چه سرطان آزمون گفت: او شروع می شود و اشاره کرد: “نه این خیلی خوب نیست در همه…”. پس از یک مکث کوتاه او پس از آن نگه می دارد تا یک تصویر که پسر خود را به خود جلب کرد “این به نظر نمی آید مانند من در همه”). او به نظر می رسد به نوعی می دانم آنچه که او انجام اگر او تمایل به بیش از حد احمقانه به باور در بسیاری از مواقع (قرار دادن دست خود را در یک سوزن استفاده می رسم فکر آن است که در آن او خود را نگه می دارد لاستیک دستکش).

اغلب فراموش می بینید یک خرچنگ مانند بیگانه با پوشیدن یک کت آزمایشگاه, اما این که دقیقا چه چیزی شما را اگر شما یک فن از فوتوراما که پخش فاکس در 2000-2003. در حال اجرا شوخی با Zoidberg علاوه بر این واقعیت است که او را شکست و…ummm… تا به حال پنجه… بود که او وحشتناک, دکتر, معمولا به تشخیص اشتباه و یا به دلیل آن بود که آینده درمان آنها را در راه های عجیب و غریب. رک و پوست کنده او خنده دار بود و فقط در آخرین در یک خط طولانی از پزشکان در انیمیشن نشان می دهد.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.