معرفی چند اسباب بازی مناسب گربه

حیوان خانگی خود را با این اسباب بازی های سرگرم کننده خرید بهترین اسباب بازی گربه اینجا کلیک کنید و مهیج گربه سرگرم و فعال کنید!

در این مقاله اسباب بازی های مخصوص گربه ها را معرفی خواهیم کرد. از مارپیچ مواد غذایی و تونل هایی که با گربه پر شده است تا پایه های سنتی و تیرهای مخصوص این حیوانات. این اسباب بازی ها می توانند گربه شما را ساعت ها خرید بهترین اسباب بازی گربه تازه نگه دارند.

تونل بازی گربه

 

خرید بهترین اسباب بازی گربه
اسباب بازی سوسک گربه
شاید صبح زود با دیدن سوسک معطر روی سنبل الطیب کمی ترسیده باشید اما مطمئن باشید که این اسباب بازی گربه شما را راضی نگه می دارد! خرید بهترین اسباب بازی گربه سوسک متصل به رایحه چوبی سنبل الطیب را در هوا تکان دهید و گربه خود را در بهشت ​​تصور کند.

2. توپ خزدار جغجغه
توپ خزدار مار جغجغه ای
گربه شما هر چقدر اهلی باشد ، نمی توانید ماهیت شکارچی گربه را پنهان کنید. این شخصیت گربه را می توان با این اسباب بازی موش به شکل سنبل الطیب خرید بهترین اسباب بازی گربه پرورش داد.

ساخت اسباب بازی گربه

 

3. پایه استخوان (پیکان)
پایه استخوان (پیکان)
با خراشیدن یک ستون ستون بافته شده ، از سرگرمی خرید بهترین اسباب بازی گربه پنجه های پنجه خود محافظت کنید.

4. سنبل الطیب معطر
هزارپای معطر تا سنبل الطیب
با وجود سنبل الطیب روی سر و دم و رایحه ای که خرید بهترین اسباب بازی گربه هنگام بازی فضا را پر می کند ، این اسباب بازی گزینه بسیار خوبی برای گربه هایی است که مدام در حال حرکت هستند.

5. تونل گربه
تونل گربه
با تونل اسباب بازی گربه کنجکاوی گربه خود را تشویق کنید. این تونل دارای یک حفره و یک اسباب بازی معلق است که می تواند به عنوان زمین بازی خرید بهترین اسباب بازی گربه و همچنین مخفیگاه مورد استفاده قرار گیرد.

فروش اسباب بازی برای گربه

 

6. پازل چوبی پنجه ای شکل
پازل چوبی پنجه ای شکل
این پازل پنجه ای شکل دارای دوازده محفظه مخفی است که می توانید به جای لذت بردن از غذاهای خوشمزه ، غذاهای مورد علاقه گربه خود را خرید بهترین اسباب بازی گربه قرار داده و هوش گربه خود را آزمایش کنید.

7. اسباب بازی سنبل الطیب معطر
اسباب بازی سنبل الطیب معطر
با خرید این اسباب بازی می توانید با نام این اسباب بازی یک خنده خنده دار به گربه خود ببخشید (گربه چشایر گربه تقلبی است که در داستان آلیس خرید بهترین اسباب بازی گربه در سرزمین عجایب وجود دارد).

بهترین خانه برای گربه

 

8- موش های تحت تعقیب
موش می خواست
با این اسباب بازی از تخریب مبلمان و پرده گربه خود جلوگیری کنید. موش تعقیب شده در مسیر می چرخد ​​و با هر ضربه پنجه خرید بهترین اسباب بازی گربه فریاد می کشد.

اسباب بازی گربه دیجیکالا

گربه اسباب بازی کنترلی

9. اسباب بازی ظرف مارپیچی
اسباب بازی ظرف مارپیچی
با استفاده از این ظرف مارپیچی با یک پیکان دو علامت گذاری کنید. خرید بهترین اسباب بازی گربه گربه شما غذای خود را در امتداد مارپیچ حرکت می دهد خرید بهترین اسباب بازی گربه تا زمانی که در ظرف غذا بیفتد ، که باعث افزایش قدرت روحی و جسمی او می شود.

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *